Чайкафарма

Сравнeние на артикули (0)


ТОНИПИРИН 20 разтворими таблетки, TONYPIRYN

ТОНИПИРИН 20 разтворими таблетки, TONYPIRYN

5,88лв.

Състав: Всяка ефервесцентна таблетка съдържа: Активни вещества: paracetamol 300 mg; chlorphen..

Показани от 1 до 1 общо 1 (1 страници)