Лекарства

МОБИЛАТ ЕМУЛГЕЛ 2.32% 50г / MOBILAT EMULGEL

МОБИЛАТ ЕМУЛГЕЛ 2.32% 50г / MOBILAT EMULGEL

15,99лв.

Mobilat Emulgel 2.32% gel диклофенак диетиламин (diclofenac diethylamine) За възрастни и юноши над 14 години 1. Какво представлява Мобилат Емулгел 2,32% гел и за какво се използва Мобилат Емулгел 2,32% гел съдържа активна съставка диклофе...

ДЕКО 25МГ ГРАНУЛИ ЗА ПЕРОРАЛЕН РАЗТВОР САШЕ 10 броя / FORTEX

ДЕКО 25МГ ГРАНУЛИ ЗА ПЕРОРАЛЕН РАЗТВОР САШЕ 10 броя / FORTEX

8,49лв.

Описание: Деко 25 mg гранули за перорален разтвор в саше от Fortex е обезболяващ лекарствен продукт от групата на нестероидните противовъзпалителни средства (НСПВС) с кативно вещество Декскетопрофен.  Деко се използва за кратко...

ВИЗИХЕЛП ПЛЮС RED капки за зачервени очи 0.5мл 15 / VIZIHELP RED PLUS

ВИЗИХЕЛП ПЛЮС RED капки за зачервени очи 0.5мл 15 / VIZIHELP RED PLUS

16,39лв.

Визихелп Ред Монодози с капки за раздразнени и зачервени очи 10 ml са капки за очи, които подобряват овлажняването на очите, осигуряват успокояваща грижа при раздразнени и зачервени очи. Облекчава зачервяването и раздразнението на очите в с...

ВИЗИХЕЛП ПЛЮС HYDRO капки за сухи очи 0.5мл 15 / VIZIHELP HYDRO PLUS

ВИЗИХЕЛП ПЛЮС HYDRO капки за сухи очи 0.5мл 15 / VIZIHELP HYDRO PLUS

16,39лв.

Визихелп Хидро Монодози с капки изкуствени сълзи за сухи и уморени очи 10 ml успокояват, отстраняват усещането за дискомфорт и овлажняват окото. Използването на тези капки спомага регенеративните процеси на роговицата и създава защитна бари...

ВИЗИХЕЛП ПЛЮС ALLERGY капки за очи 0.5мл 15 / VIZIHELP ALERGY PLUS

ВИЗИХЕЛП ПЛЮС ALLERGY капки за очи 0.5мл 15 / VIZIHELP ALERGY PLUS

16,39лв.

ViziHelp Allergy са капки за очи с 0.15% натриев хиалуронат и 2% ектоин, които защитават и успокояват очите и намаляват дискомфорта при зачервени очи, сърбеж и сълзене. Намаляват възпаленията на конюнктивата, причинени от алергии, и подпомагат п...

АНТИ ГАЗ ПЕРОРАЛНИ КАПКИ РАЗТВОР 30МЛ / INTER MED ANTI GAS

АНТИ ГАЗ ПЕРОРАЛНИ КАПКИ РАЗТВОР 30МЛ / INTER MED ANTI GAS

18,19лв.

ИНТЕР МЕД АНТИ ГАЗ капки 30 мл. Медицинско изделие Без изкуствени подсладители и алкохол Облекчава стомашно-чревната система от чувство за Тежест. Подуване. Дискомфорт. Anti Gas® Oral Solution Drops облекчава дискомфорта от г...

ЛОПЕРАМИД ЕКОФАРМ 2МГ 10 ТАБЛЕТКИ / LOPERAMID

ЛОПЕРАМИД ЕКОФАРМ 2МГ 10 ТАБЛЕТКИ / LOPERAMID

3,99лв.

Лоперамид от Екофарм е лекарствен продукт без лекарско предписание, предназначен за лечение на внезапно настъпила остра диария при възрастни и деца над 12-годишна възраст. При пациенти на 18 и/или повече години, диагностицирани със Синдром на раздраз...

ХЕМОРРЕЛ 60 КАПСУЛИ / HEMORREL

ХЕМОРРЕЛ 60 КАПСУЛИ / HEMORREL

29,69лв.

Описание: Хеморрел капсули. Ефикасни при вътрешни хемороиди и разширени вени за бърз и траен резултат. Спомага за поддържане на устойчивостта на съдовите стени при вътрешни хемороиди и разширени вени. Укрепва капилярните стени, намалява пр...

ТЕРСОХИАЛ ОЧЕН РАЗТВОР С ОСМОТИЧНО ДЕЙСТВИЕ 10МЛ / TERSOHYAL

ТЕРСОХИАЛ ОЧЕН РАЗТВОР С ОСМОТИЧНО ДЕЙСТВИЕ 10МЛ / TERSOHYAL

22,00лв.

Описание: Терсохиал е разтвор за очи, който е подходящ за осмотичнна терапия при подуване или отичане на роговицата. Може да се използва като добавка към лечението на отоци причинени от глаукома. Създаден е чрез специална OSD технология за...

ХИДРОСОРБ ГЕЛ 8г КУТИЯ 5 БРОЯ / HYDROSORB GEL

ХИДРОСОРБ ГЕЛ 8г КУТИЯ 5 БРОЯ / HYDROSORB GEL

18,99лв.

ХАРТМАН ХИДРОСОРБ гел туба 8 г 5 броя Описание на продукта Hydrosorb Gel е прозрачен, вискозен, стерилен гел, съдържащ полимер от модифицирано нишесте, глицерол, консерванти и вода. Hydrosorb Gel поддържа влажна среда, благоприятна за заздра...

ХИДРОСОРБ ГЕЛ 15г КУТИЯ 10 БРОЯ / HYDROSORB GEL

ХИДРОСОРБ ГЕЛ 15г КУТИЯ 10 БРОЯ / HYDROSORB GEL

50,00лв.

HYDROSORB GEL / ХИДРОСОРБ ГЕЛ ПРОЗРАЧЕН АМОРФЕН ГЕЛ НА БАЗАТА НА РАЗТВОР НА РИНГЕР ОПИСАНИЕ Hydrosorb Gel е прозрачен, вискозен, стерилен гел, предназначен за лечение на сухи неексудиращи рани, както и рани със слаба ексудация. Подпомага раз...

ХЕРПЕСХЕЛП КРЕМ 5 МЛ / HERPESHELP

ХЕРПЕСХЕЛП КРЕМ 5 МЛ / HERPESHELP

21,29лв.

ХЕРПЕСХЕЛП мехлем 5 мл Какво представлява Herpeshelp и за какво се използва Herpeshelp е мехлем от дермато-козметичния клас за локално приложение. Използва се за грижа и ускоряване на регенерацията на епидермалната тъкан. Показания...

ДИЗАВИР гел 10мл / DISAVIR gel

ДИЗАВИР гел 10мл / DISAVIR gel

48,99лв.

Абсолютно е задължително преди използването на този продукт, да се прочете внимателно листовката, защото тя съдържа важна информация за начина на приложението му! В случай на колебание или въпроси, свързани с Дизавир, е абсолютно задължително да се п...

НЕО-АНГИН 12 таблетки / NEO- ANGIN

НЕО-АНГИН 12 таблетки / NEO- ANGIN

5,39лв.

Нео-ангин е лекарствен продукт без лекарско предписание. За възрастни и деца над 6 годишна възраст. Преди употреба прочетете листовката. За симптоматично лечение на леки инфекции в устната кухина, ларингити, фарингити, тонзилити, гингивити. Чрез д...

ТЕРСОХИАЛ КАПКИ ЗА ОЧИ 10мл / TERSOHYAL

ТЕРСОХИАЛ КАПКИ ЗА ОЧИ 10мл / TERSOHYAL

22,29лв.

TersoHyal (Терсохиал) Капки за очи, 10 мл., DMG Терсохиал е очен разтвор 10 мл. с осмотично действие, който се препоръчва за лечение на оток на роговицата. БЕЗ КОНСЕРВАНТИ. Подходящ в случаите на оток на роговицата в резултат на: Постопер...

ЛЕНИРЕФ 20 таблетки за дъвчене / LENIREF

ЛЕНИРЕФ 20 таблетки за дъвчене / LENIREF

15,19лв.

Лениреф е медицинско изделие, което изпълнява следните функции: а) бариерен ефект с образуване на т нар. „плаващ сал" за предотвратяване издигането на стомашно съдържимо по хранопровода. Карбонатът при контакт с хлороводородната киселин...

ДИКЛАК 12 ЧАСА гел 23.2 мг/г 50 г / DICLAC 12 h 23,3 mg/g gel

ДИКЛАК 12 ЧАСА гел 23.2 мг/г 50 г / DICLAC 12 h 23,3 mg/g gel

13,39лв.

Диклак 12 часа съдържа активната съставка диклофенак, която принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). Диклак 12 часа облекчава болката и намалява възпалението при болезнени състояния, засягащи ставите ...

ДИКЛАК 12 ЧАСА гел 23.2 мг/г 100 г / DICLAC 12 h 23,3 mg/g gel

ДИКЛАК 12 ЧАСА гел 23.2 мг/г 100 г / DICLAC 12 h 23,3 mg/g gel

17,99лв.

Диклак 12 часа съдържа активната съставка диклофенак, която принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). Диклак 12 часа облекчава болката и намалява възпалението при болезнени състояния, засягащи ставите ...

ХЕРПЕКС 50МГ/Г КРЕМ 10Г / HERPEX

ХЕРПЕКС 50МГ/Г КРЕМ 10Г / HERPEX

8,49лв.

Продуктът на Fortex е бял, гладък крем без агломерати и чужди частици. Той е подходящ за лечение на начален и рецидивиращ лабиален херпес, причинен от инфекция с вируса Herpes simplex. Той е за ранните признаци и симптоми на херпес по усните и лицето...

Intensive Colon Cleanse / Формула за интензивно чревно прочистване 60 капсули

Intensive Colon Cleanse / Формула за интензивно чревно прочистване 60 капсули

47,99лв.

Intensive Colon Cleanse Формула за интензивно чревно прочистване капс. x 60 Формула за интензивно чревно прочистване съдържа естествени растителни екстракти (фибри от кафяв ориз, хуск, ябълков пектин, корен джинджифил) и пробиотични бактерии ...

ИБУФЛЕКС гел 5% 50г. / IBUFLEX

ИБУФЛЕКС гел 5% 50г. / IBUFLEX

9,20лв.

ИБУФЛЕКС гел принадлежи към групата на нестероидните противовъзпалителни средства. Съдържа ибупрофен, който потиска болката, намалява отока и ограничава възпалението.Прилага се при възрастни и юноши над 14 години за овладяване на лека или ...

ЛАКРИСЕК ФРИЙ КАПКИ ЗА ОЧИ 10МЛ / LACREISEC FREE

ЛАКРИСЕК ФРИЙ КАПКИ ЗА ОЧИ 10МЛ / LACREISEC FREE

21,99лв.

Описание: Lacricek free eye drops е медицинско изделие, стерилен офталмологичен разтвор на базата на липозоми, витамин А, витамин Е и аминокиселини, без консерванти. Лакрисек Фрий 10 мл. офталмологичен разтвор е стерилен продукт, който с...

КСАНТЕРНЕТ гел за очи 0.4мл. 20 броя / XANTERNET gel

КСАНТЕРНЕТ гел за очи 0.4мл. 20 броя / XANTERNET gel

23,99лв.

Стерилен, прозрачен гел за очи, съдържащ натриев хиалуронат 0,15%, ксантанова гума 1% и нетилмицин 0,3%. Без консерванти. Състав: Натриев хиалуронат 0,15%, ксантанова гума 1%, нетилмицин 0,3%, динатриев фосфат додекахидрат, моноосновен натриев ...

СТРЕПСИЛС ИНТЕНЗИВ 24 таблетки / STREPSILS

СТРЕПСИЛС ИНТЕНЗИВ 24 таблетки / STREPSILS

14,89лв.

Таблетки за смучене предназначени при болезнено и възпалено гърло с вкус на мед и лимон. Strepsils Intensive осигурява измерим успокояващ и покриващ ефект на 2-та минута. Половин час след приемане на таблетката се наблюдава облекчение на бо...

РИНАЛЕРЖИ CONTROL 60 ТАБЛЕТКИ 250мг / RHINALLERGY CONTROL

РИНАЛЕРЖИ CONTROL 60 ТАБЛЕТКИ 250мг / RHINALLERGY CONTROL

14,69лв.

Описание: Rhinallergy Control от Boiron е хомеопатичен лекарствен продукт, използван за профилактика и лечение на симптоми на сезонен алергичен ринит (сенна хрема): кихане, секреция и сърбеж в носа, запушен нос; сърбеж, сълзене, усещане за парене ...

СТРЕПСИЛС ИНТЕНЗИВ МЕД И ЛИМОН СПРЕЙ 15МЛ / STREPSILS

СТРЕПСИЛС ИНТЕНЗИВ МЕД И ЛИМОН СПРЕЙ 15МЛ / STREPSILS

13,99лв.

Благодарение на активното вещество - флурбипрофен, Стрепсилс Интензив Спрей с Мед и Лимон  потиска болката. Спреят успокоява възпалението, спомага за понижаване на високата температура и за намаляване на отоците като има и дълготраен ефект до 6 ...

ЕКЗОТЕРБИН ЛАК ЗА НОКТИ 78.22мг/мл.3.3мл / SANDOZ EXOTERBYN

ЕКЗОТЕРБИН ЛАК ЗА НОКТИ 78.22мг/мл.3.3мл / SANDOZ EXOTERBYN

32,89лв.

Exzoterbin е подходящ за лечение на леки до умерени гъбични инфекции на ноктите, причинени от дерматофити и/или други чувствителни към Тербинафин гъбични инфекции. Екзотербин лак предлага иновативен подход в лечението на Оних...

ТУСИНАТ KРЕМ 40МЛ / TUSINAT CREAM

ТУСИНАТ KРЕМ 40МЛ / TUSINAT CREAM

12,00лв.

Тусинат крем при кашлица х 40 мл Тусинат крем за спокойни дихателни пътища. По рецепта на проф. Георги Момеков. Тусинат крем се използва за подпомагане облекчаването на симптомите при простудни заболявания, протичащи с кашлица, бронхити и ...

ДИБУЗИН 30 таблетки / DIBUZIN

ДИБУЗИН 30 таблетки / DIBUZIN

29,99лв.

Дибузин таблетки с калциев бутират, цинк и витамин D. DIBUZIN, хранителна добавка за специални медицински цели с калциев бутират, цинк и витамин D. Трябва да се използва под лекарско наблюдение и е предназначен за диетично лечение на колонопатии с...

NOW Л-Орнитин 500 мг 120 Капсули / L-Ornithine 500 mg 120 Veg Capsules

NOW Л-Орнитин 500 мг 120 Капсули / L-Ornithine 500 mg 120 Veg Capsules

55,80лв. 62,00лв.

Opнитинът e aминoĸиceлинa, yчacтвaщa в пpoизвoдcтвoтo нa ypeя. Πpoизвoдcтвoтo нa ypea e пocлeдoвaтeлнocт oт биoxимични peaĸции, чиитo peзyлтaт e пpeoбpaзyвaнeтo нa aмoняĸa във фopмa, ĸoятo e пo-мaлĸo тoĸcичнa зa opгaнизмa. Heдocтaтъчнoтo ĸoличecтв...

NOW Хром пиколинат 200 мкг 250 Капсули / Chromium Picolinate 200 mcg  250 Capsules

NOW Хром пиколинат 200 мкг 250 Капсули / Chromium Picolinate 200 mcg 250 Capsules

37,80лв. 42,00лв.

Xpoмът e eдин oт ĸлючoвитe и нeзaмeними минepaли зa пpoизвoдcтвoтo нa инcyлин в чoвeшĸoтo тялo, a cъщo тaĸa пpи cинтeзa нa мaзнини и пpoтeини. Сhrоmіum Рісоlіnаtе e фopмaтa нa Xpoм, ĸoятo ce ycвoявa нaй-дoбpe oт чoвeшĸия opгaнизъм. Xpoм Πиĸoлинaт ...

АНАЛГИН 60 таблетки 500мг. / ANALGIN

АНАЛГИН 60 таблетки 500мг. / ANALGIN

7,29лв.

Aналгин таблетки съдържа активното вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие. Аналгин® се използва за: повлияване на умерен...

ФЕНИНАТУРАЛ КРЕМ 30МЛ / FENINATURAL

ФЕНИНАТУРАЛ КРЕМ 30МЛ / FENINATURAL

15,19лв.

Новият крем FeniNatural е с доказана комбинация от мощни съставки с естествен произход, които успокояват раздразнената кожа. За деца над 2 години и възрастни. FeniNatural действа в рамките на 1 минута.     Охлаждащ ментол. &nbs...

РЕСПИСЪН ХИПЕРТОНИЧЕН РАЗТВОР 3% 4МЛ 24 БРОЯ / RESPISUN

РЕСПИСЪН ХИПЕРТОНИЧЕН РАЗТВОР 3% 4МЛ 24 БРОЯ / RESPISUN

21,29лв.

Стерилен хипертоничен физиологичен разтвор 3%, 24 флакона х 4 мл. Sun Wave Pharma е медицинско изделие, което се използва при бронхиолити, кистозна фиброза, бронхиектазии. Предизвиква мобилизиране на секрети в долните дихателни пътища чрез осмотичен ...

ФИЗИОДОУЗ 30 ДОЗИ 5МЛ / PHYSIODOSE

ФИЗИОДОУЗ 30 ДОЗИ 5МЛ / PHYSIODOSE

15,39лв.

ФИЗИОДОУЗ дози 5 мл. * 30   Physiodose физиологичен серум е стерилен физиологичен разтвор, без консерванти, без инжектиране. Опакован в дози за еднократна употреба. Physiodose физиологичен серум е хигиеничен и позволява лесна и безопасна у...

ОКУФЛАШ БЛУ КОЛИР 10МЛ / Ocuflash blue

ОКУФЛАШ БЛУ КОЛИР 10МЛ / Ocuflash blue

9,59лв.

Описание: Ocuflash blue от Unimed Pharma е разтвор на капки за очи без консерванти с екстракт от Eyebright (Euphrasia officinalis). Предназначен е за капене в очите, за овлажняване на очите или като компрес за очи. Екстрактът от Eyebright (Eu...

КАЛИЕВ ЙОДИД колир 2% 10мл.(ПОТАСИУМ)  / POTASSIUM IODIDE

КАЛИЕВ ЙОДИД колир 2% 10мл.(ПОТАСИУМ)  / POTASSIUM IODIDE

8,50лв.

Potassium-U представлява лекарствен продукт без лекарско предписание. Калиев йодид Капки за очи 2% се прилага при катаракта (перде) от различно естество. Потасиум йодид подпомага метаболитните и резорбционните процеси в окото при катаракта от различн...

Септоцинк колир 10мл. / Septozinc

Септоцинк колир 10мл. / Septozinc

9,19лв.

СЕПТОЦИНК капки за очи 10 мл Медицинско изделие СептоЦИНК е стерилен, изотоничен разтвор с добавени синергично действащи и антисептични вещества (бензалкониев хлорид и цинков глюконат). Продуктът е предназначен за накапване и промиване ...

АЛКАВИЖЪН КАПКИ ЗА ОЧИ 10МЛ. / ALKALOID ALKAVISION

АЛКАВИЖЪН КАПКИ ЗА ОЧИ 10МЛ. / ALKALOID ALKAVISION

14,39лв.

АЛКАВИЖЪН ТИЪРС АДВАНС КАПКИ ЗА ОЧИ 10МЛ Алкавижън Тиърс Адванс Капки за очи с възстановяващо и предпазващо действие. Освежават, успокояват и овлажняват в случай на сухи, раздразнени очи, парене или усещане за чуждо тяло. Капките предста...

СЕНСИАЛ НАЗАЛНИ КАПКИ / SENSIAL

СЕНСИАЛ НАЗАЛНИ КАПКИ / SENSIAL

19,29лв.

Описание: Сенсиал ГТТ капки за нос са специализирано медицинско изделие с антибактериално колоидно сребро, ектоин, метилсулфонилметан (MSM) и витамин В2 (рибофлавин), което подпомага хидратацията на носната лигавица, втечняването на...

ИРИТО КРЕМ 75МЛ / IRITO

ИРИТО КРЕМ 75МЛ / IRITO

22,39лв.

Описание: Ирито е дермоактивен възстановяващ крем с висока концентрация на активни растителни вещества. Този иновативен продукт е формулиран с 18 β-глициризинова киселина (получена от екстракт от корен на сладник) и екстракт от бакопа...

ТУСИРЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ СИРОП 120МЛ / TUSSIREX

ТУСИРЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ СИРОП 120МЛ / TUSSIREX

16,99лв.

Тусирекс Сироп за всякакъв вид кашлица Сироп, който облекчава както сухата, така и продуктивната кашлица. Съдържа предимно натурални съставки. Облекчава сухотата и дискомфорта при фарингит. Образува защитен филм, който предпазва лигавицат...

ТУСИРЕКС ЗА ДЕЦА СИРОП 120МЛ / TUSSIREX

ТУСИРЕКС ЗА ДЕЦА СИРОП 120МЛ / TUSSIREX

16,99лв.

Тусирекс Джуниър Сироп за деца при всякакъв тип кашлица Сироп за деца, подходящ както при суха, така и при продуктивна кашлица. Подходящ за деца над 1-годишна възраст. Активните съставки - бяла ружа и мед, са доказали лечебните си свойства п...

ПАНТЕНОЛ СУПРА 20% СПРЕЙ ПЯНА С ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА 150МЛ / PANTHENOL

ПАНТЕНОЛ СУПРА 20% СПРЕЙ ПЯНА С ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА 150МЛ / PANTHENOL

16,99лв.

Описание: Медицинско изделие, което подпомага лечението на кожата след слънчеви и термични изгаряния. Декспантенолът създава защитна бариера и осигурява адекватна хидратация. Успокоява раздразненията, намалява зачервяванията и премахва усещането за п...

АНАЛГИН 30 таблетки / ANALGIN

АНАЛГИН 30 таблетки / ANALGIN

4,09лв.

Аналгин таблетки съдържа активно вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие. Аналгин се използва за: повлияване на умерено до силно изразени...

ХАЯ ЛАБС МЕЛАТОНИН ТАБЛЕТКИ 4МГ  60 / MELATONIN

ХАЯ ЛАБС МЕЛАТОНИН ТАБЛЕТКИ 4МГ 60 / MELATONIN

8,99лв.

Melatonine oт HAYA Labs дocтaвя виcoĸoĸaчecтвeн мeлaтoнин, ĸoйтo  e ecтecтвeнo cpeщaщ ce xopмoн, пpoизвeждaн oт мoзъĸa, пocpeдcтвoм eпифизнaтa жлeзa. Heгoвитe циpĸyлиpaщи нивa в тялoтo вapиpaт пpeз дeня, в зaвиcимocт oт eĸoлoгичнитe фaĸтopи. Ocв...

КАЛОИДОН ПЛЮС КРЕМ 30МЛ / KALOIDON PLUS

КАЛОИДОН ПЛЮС КРЕМ 30МЛ / KALOIDON PLUS

31,99лв.

Kaloidon Plus е медицинско изделие, което благодарение на своите компоненти, поддържа кожата овлажнена и еластична и по този начин осигурява бързо омекотяване и изравняване на белезите. При вече съществуващи белези и келоиди, улеснява хидратиран...

ПАРАБОЛ МАКС 400МГ 10 КАПСУЛУИ / PARABOL MAX

ПАРАБОЛ МАКС 400МГ 10 КАПСУЛУИ / PARABOL MAX

8,59лв.

ПОКАЗАНИЕ: Болкоуспокояващо за различен тип болка като: главоболие, менструална болка, зъбобол и температура. СЪСТАВ: в една таблетка Ибупрофен 400мг ДОЗИРОВКА: За възрастни на 12години и повече от една до три капсули на ден. Не приемайте повеч...

ЛЕКОКСЕН КРЕМ 30МЛ / LECOXEN

ЛЕКОКСЕН КРЕМ 30МЛ / LECOXEN

33,89лв.

Lecoxen крем е първият продукт за локално приложение, който има ефективно действие срещу свободните радикали, подобрява общото състояние на раната и ускорява процесите на цикатризация. Lecoxen крем е eдинственото мултифункционално усъвършенствано мед...

ШУСЛЕРОВА СОЛ BOIRON 1 КАЛЦИУМ ФЛУОРАТУМ D12 80 ТАБЛЕТКИ

ШУСЛЕРОВА СОЛ BOIRON 1 КАЛЦИУМ ФЛУОРАТУМ D12 80 ТАБЛЕТКИ

9,29лв.

Калциевият флуорид подкрепя ефективно формирането на кости, сухожилия, връзки, зъби и нокти, помагайки им да станат твърди и издръжливи. Калциевият флуорид често бива наричан омекотител и втвърдител, тъй като омекотява втвърдени тъкани (например, ръб...

Показани от 1 до 50 общо 1497 (30 страници)

Най-нови