Болка и температура

АНАЛГИН 60 таблетки 500мг. / ANALGIN

АНАЛГИН 60 таблетки 500мг. / ANALGIN

7,99лв.

Aналгин таблетки съдържа активното вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие. Аналгин® се използва за: повлияване на умерен...

АНАЛГИН 30 таблетки / ANALGIN

АНАЛГИН 30 таблетки / ANALGIN

4,69лв.

Аналгин таблетки съдържа активно вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие. Аналгин се използва за: повлияване на умерено до силно изразени...

ПАРАБОЛ МАКС 400МГ 10 КАПСУЛУИ / PARABOL MAX

ПАРАБОЛ МАКС 400МГ 10 КАПСУЛУИ / PARABOL MAX

8,59лв.

ПОКАЗАНИЕ: Болкоуспокояващо за различен тип болка като: главоболие, менструална болка, зъбобол и температура. СЪСТАВ: в една таблетка Ибупрофен 400мг ДОЗИРОВКА: За възрастни на 12години и повече от една до три капсули на ден. Не приемайте повеч...

ИБУЛЕК 600МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

ИБУЛЕК 600МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

11,59лв.

Облекчаване на болката и намаляване на възпалението при ревматични заболявания, засягащи ставите, гръбначния стълб и тъканите около тях, отоци, свързани с травми и наранявания. Овладяване на лека до умерено силна болка при главоболие (вкл. мигрена), ...

ИБУЛЕК 400МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

ИБУЛЕК 400МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

9,99лв.

Нестероидно противовъзпалително средство, облекчаващо болката и понижаващо температурата. Действие:  Подходящ за симптоматично лечение на лека до умерено силна болка от различен произход като ревматични болки, болки в мускулите и ставите, ...

ИБУЛЕК 200МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

ИБУЛЕК 200МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

8,29лв.

Ибулек е нестероидно противовъзпалително средство. Използва се за лечение на лека до умеренo силна болка с различен произход  - главоболие, мигрена, зъбобол, болки в мускулите и ставите, болезнена менструация. ИБУЛЕК понижава високата температур...

ДРО СПАЗ КОМПЛЕКС 400МГ/60МГ/40МГ САШЕ 10 броя / DRO SPAZ COMPLEX

ДРО СПАЗ КОМПЛЕКС 400МГ/60МГ/40МГ САШЕ 10 броя / DRO SPAZ COMPLEX

8,99лв.

Дро Спаз Комплекс сашета е лекарствен продукт, който се прилага за краткосрочно лечение на силно изразено главоболие, което не се повлиява от прием на други обезболяващи, включително леко до средно изразена мигрена. Предназначен за употреба при възра...

ФЕНОДЕКС 4 таблетки 25мг / FENODEX

ФЕНОДЕКС 4 таблетки 25мг / FENODEX

3,49лв.

Противопоказания: Болкоуспокояващо от групата на нестероидните противовъзпалителни лекарства (НСПВС). За лечение на лека до умерена болка като болка в мускулите, болезнена менструация (дисменорея), зъбобол. Ако след 3-4 дни не се чувстват...

ФЕНОДЕКС 30 таблетки 25мг / FENODEX

ФЕНОДЕКС 30 таблетки 25мг / FENODEX

13,99лв.

Противопоказания: Болкоуспокояващо от групата на нестероидните противовъзпалителни лекарства (НСПВС). За лечение на лека до умерена болка като болка в мускулите, болезнена менструация (дисменорея), зъбобол. Ако след 3-4 дни не се чувстват...

ФЕНОДЕКС 10 таблетки 25мг / FENODEX

ФЕНОДЕКС 10 таблетки 25мг / FENODEX

5,50лв.

Противопоказания: Болкоуспокояващо от групата на нестероидните противовъзпалителни лекарства (НСПВС). За лечение на лека до умерена болка като болка в мускулите, болезнена менструация (дисменорея), зъбобол. Ако след 3-4 дни не се чувстват...

ПЛАСТИР EXATERM ОХЛАЖДАЩ,С АРОМАТ НА ЯБЪЛКА 6 БРОЯ / Exaterm Cooling Patch

ПЛАСТИР EXATERM ОХЛАЖДАЩ,С АРОМАТ НА ЯБЪЛКА 6 БРОЯ / Exaterm Cooling Patch

8,59лв.

Описание: Cooling Patch Охлаждащи гел пластири се използват за намаляване на телесната температура. Пластирите имат широкообхватен релаксиращ и облекчаващ ефект и при: главоболие, мигрена, изкълчвания, пренатоварване, локални слънчеви изгаряния и ...

ПЛАСТИР EXATERM ОХЛАЖДАЩ,С АРОМАТ НА ЛИМОН 6 БРОЯ / Exaterm Cooling Patch

ПЛАСТИР EXATERM ОХЛАЖДАЩ,С АРОМАТ НА ЛИМОН 6 БРОЯ / Exaterm Cooling Patch

8,59лв.

Описание: Cooling Patch Охлаждащи гел пластири се използват за намаляване на телесната температура. Пластирите имат широкообхватен релаксиращ и облекчаващ ефект и при: главоболие, мигрена, изкълчвания, пренатоварване, локални слънчеви изгаряния и ...

БРОНХОСТОП НАЙТ 187,5МГ/136,4МГ/150МГ СИРОП 120МЛ / BRONCHOSTOP NIGHT

БРОНХОСТОП НАЙТ 187,5МГ/136,4МГ/150МГ СИРОП 120МЛ / BRONCHOSTOP NIGHT

14,39лв.

Бронхостоп Найт сироп е лекарствен продукт без лекарско предписание. Предлага се в опаковка от 120 мл.   Активните съставки : Липа, суха екстракт от цвят - 136,4 мг; Лечебна ружа, течен екстракт от корени - 187,5 мг; Теснолист живо...

ОКЛИС ФОРТЕ 10 САШЕТА 600МГ / OKLYS

ОКЛИС ФОРТЕ 10 САШЕТА 600МГ / OKLYS

12,99лв.

Описание: Оклис Форте е обезболяващо средство с бързо действие, което се използва за краткосрочно симптоматично лечение на остра болка. За лечение на: мускулни (навяхвания и разтежения) и костни заболявания с болка и възпаление, главоболие, з...

ОКЛИС 20 САШЕТА 400МГ / OKLYS

ОКЛИС 20 САШЕТА 400МГ / OKLYS

17,99лв.

Описание: Оклис е обезболяващо средство с бързо действие, което се използва за краткосрочно симптоматично лечение на остра болка. За лечение на: мускулни (навяхвания и разтежения) и костни заболявания с болка и възпаление, главоболие, зъбобол...

ОКЛИС 10 САШЕТА 400МГ / OKLYS

ОКЛИС 10 САШЕТА 400МГ / OKLYS

9,69лв.

Описание: Оклис е обезболяващо средство с бързо действие, което се използва за краткосрочно симптоматично лечение на остра болка. За лечение на: мускулни (навяхвания и разтежения) и костни заболявания с болка и възпаление, главоболие, зъбобол...

АЦЕФЕИН 10 таблетки / ACEFFEIN

АЦЕФЕИН 10 таблетки / ACEFFEIN

5,29лв.

Ацефеин е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие. В комбинацията противоболковото действие на отделните съставки се усилва и се намаляват страничните ефекти, поради изпо...

ОМАЛГИН 20 таблетки 500мг / OMALGIN

ОМАЛГИН 20 таблетки 500мг / OMALGIN

1,99лв.

Омалгин е лекарствен продукт без рецепта с обезболяващо и температуро-понижаващо действие. Съдържа метамизол.  Омалгин се прилага при възрастни и деца над 10 години за краткосрочно лечение на умерена до силна болка: - главоболие, вкл. м...

ГРИПЕКС ХОТ СИНУС 650 мг/ 60 мг / 20 мг / 4 мг 12 сашета / GRIPEX HOT SINUS

ГРИПЕКС ХОТ СИНУС 650 мг/ 60 мг / 20 мг / 4 мг 12 сашета / GRIPEX HOT SINUS

15,00лв.

Gripex Hot Sinus е многокомпонентен лекарствен продукт с аналгетично, температуропонижаващо и противокашлично действие, което отпушва носните пътища и синусовите отвори на носа, намалява количеството на отделения лигавичен секрет и зачервяв...

НОШПАЛГИН 400 мг /100 мг 12 таблетки / NOSPALGIN

НОШПАЛГИН 400 мг /100 мг 12 таблетки / NOSPALGIN

8,29лв.

Облечкава болката: при главоболие; при зъбобол; при друг вид остра умерена болка. Ношпалгин съдържа две активни вещества: ибупрофен и кофеин. Кофеинът принадлежи към група лекарства, наречени стимуланти. Ибупрофен принадлежи...

ПАРАКОФДАЛ 20 таблетки / PARACOFDAL

ПАРАКОФДАЛ 20 таблетки / PARACOFDAL

4,79лв.

Паракофдал е комбиниран лекарствен продукт с обезболяващо, температуропонижаващо и противокашлично действие. Паракофдал съдържа кодеин, който принадлежи към група лекарства, наречени наркотични аналгетици, които действат за облекчаване на болката.&nb...

ГРИПОФЕН С 10 САШЕТА 500МГ/25МГ/200МГ / GRIPOFEN C

ГРИПОФЕН С 10 САШЕТА 500МГ/25МГ/200МГ / GRIPOFEN C

8,39лв.

Бързо облекчава симптомите на грип и простуда. Ефективно повлиява висока температура, запушен и течащ нос, главоболие, отпадналост и мускулна болка. Не съдържа захар. Подходящ за приложени при възрастни и деца над 15 години. Състав: ...

ЕСБЕРИТОКС ФЕМИЛИ 3,2МГ 60 таблетки / ESBERITOX FAMILY

ЕСБЕРИТОКС ФЕМИЛИ 3,2МГ 60 таблетки / ESBERITOX FAMILY

17,99лв.

Действие: Есберитокс Фемили е растителен лекарствен продукт. Използва се за укрепване на съпротивителните сили на организма, като поддържащо лечение на вирусни инфекции на горните дихателни пътища, като общи настинки. Есберитокс Фемили мобилизира...

КЕТОНАЛ 50МГ 20 капсули / KETONAL

КЕТОНАЛ 50МГ 20 капсули / KETONAL

10,49лв.

Кетонал 50 мг съдържа активното вещество кетопрофен лизинова сол. То принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства или НСПВС. Ketonal 50mg  се използва при юноши на възраст от 16 години или повече...

КЕТОНАЛ ИНТЕНЗИВ 12 САШЕТА 50МГ / KETONAL

КЕТОНАЛ ИНТЕНЗИВ 12 САШЕТА 50МГ / KETONAL

13,79лв.

Кетонал Интензив съдържа активното вещество кетопрофен лизинова сол. То принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства или НСПВС. Ketonal Intensive се използва при юноши на възраст от 16 години или пове...

МЕТАФЕН МАКС 200МГ/500МГ 20 таблетки / METAFEN MAX

МЕТАФЕН МАКС 200МГ/500МГ 20 таблетки / METAFEN MAX

7,29лв.

Метафен Макс е лекарство за временно облекчаване на лека до умерена болка, свързана с мигрена, главоболие, болка в гърба, менструална болка, зъбобол, ревматична и мускулна болка, симптоми на настинка и грип, възпалено гърло и повишена температура.&nb...

МЕТАФЕН МАКС 200МГ/500МГ 10 таблетки / METAFEN MAX

МЕТАФЕН МАКС 200МГ/500МГ 10 таблетки / METAFEN MAX

5,59лв.

Metafen Мах е лекарствен продукт без лекарско предписание. Метафен Макс съдържа две активни съставки (които допринасят за действието на лекарството). Това са ибупрофен и парацетамол. Ибупрофен е от групата лекарства, наречени нестероидни противовъз...

ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ 500 мг 24 таблетки / PANADOL OPTIZORB

ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ 500 мг 24 таблетки / PANADOL OPTIZORB

4,49лв.

Панадол Оптизорб на фармацевтичната компания ГлаксоСмитКлайн е аналгетично и температуропонижаващо лекарствено средство, което се използва за симптоматично лечение на повечето състояния, свързани с лека до умерена болка и висока температура, например...

ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ 500 мг 12 таблетки / PANADOL OPTIZORB

ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ 500 мг 12 таблетки / PANADOL OPTIZORB

2,79лв.

Панадол Оптизорб на фармацевтичната компания ГлаксоСмитКлайн е аналгетично и температуропонижаващо лекарствено средство, което се използва за симптоматично лечение на повечето състояния, свързани с лека до умерена болка и висока температура, например...

АНГЕТОП 20 таблетки 500мг / ANGETOP

АНГЕТОП 20 таблетки 500мг / ANGETOP

1,99лв.

Агнетоп е лекарствен продукт без рецепта, който се използва за симптоматично лечение на лека до средно тежка остра и обострена хронична болка от различен произход. За облекчаване на болките при злокачествени заболявания преди приложението на наркотич...

ДИАЛГИН 20 сашети 500 мг / DIALGIN

ДИАЛГИН 20 сашети 500 мг / DIALGIN

10,99лв.

Dialgin на Химакс Фарма е лекарствено средство, което се използва за симптоматично лечение на болка от различен произход и с различна интензивност, когато други средства са противопоказани: главоболие, мигрена, зъбобол, ставни и мускулни болки, постт...

ДИАЛГИН 6 сашети 1000 мг / DIALGIN

ДИАЛГИН 6 сашети 1000 мг / DIALGIN

4,99лв.

Диалгин сашета съдържа активната съставка метамизол натрий (metamizole). Всяко прахче съдържа 1000 mg метамизол. Показания на Dialgin сашета Диалгин има обезболяващо и температуропонижаващо действие. Използва се за лечение на: Болка от различе...

ДИАЛГИН 500мг / мл 20 мл / DIALGIN

ДИАЛГИН 500мг / мл 20 мл / DIALGIN

6,99лв.

Диалгин перорални капки е лекарствен продукт, който се използват за понижаване на висока температура, намаляване на умерено до силно изразено главоболие, зъбобол, неврити, невралгии, мускулни болки, травми, изгаряния, хирургични операц...

МИЛОФЕН КИДС суспензия 20мг / мл 100мл /  MILOFEN KIDS

МИЛОФЕН КИДС суспензия 20мг / мл 100мл / MILOFEN KIDS

7,09лв.

Милофен Кидс съдържа ибупрофен, който принадлежи към rрупа лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). Той действа като облекчава болката, отока (възпалението) и понижава високата температура. Милофен Кидс може да се изпо...

ЛЕКАДОЛ КОМПЛЕКС 200 /500мг 10 таблетки / LEKADOL COMPLEX

ЛЕКАДОЛ КОМПЛЕКС 200 /500мг 10 таблетки / LEKADOL COMPLEX

9,79лв.

Лекадол Комплекс съдържа две активни съставки - парацетамол и ибупрофен. Ибупрофен е е от групата на нестероидните противовъзпалителни средства (НСПВС). Те действат като намаляват болката и подуването и понижават високата температура. Пара...

ФЕРВЕКС 500 4мг. 16 таблетки / FERVEX

ФЕРВЕКС 500 4мг. 16 таблетки / FERVEX

8,39лв.

Фервекс настинка и грип се използва за лечение симптомите на простуда, грипоподобни състояния, ринофарингит, ринит: бистра секреция от носа и сълзене на очите, кихане, главоболие и/или висока температура. Фервекс настинка и грип съдържа 2 активни ве...

БЕНАЛГИН РАПИД 10 сашета / BENALGIN RAPID

БЕНАЛГИН РАПИД 10 сашета / BENALGIN RAPID

6,99лв.

БЕНАЛГИН РАПИД е комбиниран лекарствен продукт, който съдържа метамизол, кофеин и тиамин (витамин В1). Метамизол бързо и ефективно овладява болка с различен произход и понижава високата температура. Кофеинът подпомага обезболяващото действие на метам...

ЕФИЗОЛ 40 таблетки / EFISOL

ЕФИЗОЛ 40 таблетки / EFISOL

8,69лв.

Ефизол потиска развитието на някои микроорганизми в мястото на приложение. Той повлиява различни видове болестотворни причинители, в това число и гноеродни бактерии, а също така и някои нечувствителни спрямо антибиотици причинители. Притежава и проти...

ДИАЛГИН ЕКСПРЕС 500/50мг. 6 сашети /Dialgin Express

ДИАЛГИН ЕКСПРЕС 500/50мг. 6 сашети /Dialgin Express

4,00лв.

ДИАЛГИН ЕКСПРЕС е комбиниран лекарствен продукт без лекарско предписание с обезполяващ и температуропонижаващ ефект. ДИАЛГИН ЕКСПРЕС съдържа метамизол и кофеин. Метамизолът бързо и ефективно овладява болка с различен произход и понижава високата т...

Но-Шпа 40мг 24 таблетки/ No-Spa

Но-Шпа 40мг 24 таблетки/ No-Spa

7,89лв.

Но-Шпа може да се прилага при следните заболявания: Спазми на гладката мускулатура при жлъчни заболявания: камъни в жлъчката, холецистит (възпаление на жлъчния мехур) Спазми на гладката мускулатура на пикочните пътища: камъни в бъбреците, кам...

ЦЕРИДОЛ 10 таблетки при болки/ CERIDOL

ЦЕРИДОЛ 10 таблетки при болки/ CERIDOL

4,89лв.

Церидол е противовъзпалително и обезболяващо лекарство. Предназначен е за лечение на: главоболие, зъбобол, менструални болки, ревматични и ставни болки следоперативни болки. Церидол понижава температурата и облекчава простудна б...

ПАНАКТИВ суспензия 120мл./ PANACTIVE

ПАНАКТИВ суспензия 120мл./ PANACTIVE

6,80лв.

Активната съставка на ПАНАКТИВ е ибупрофен, който принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни лекарства (НСПВЛ). Лекарството има болкоуспокояващо, температуропонижаващо и противовъзпалително действие. Това лекарство е ...

ИБУПРОМ ОПТИМА суспензия 200мг/5мл. 100мл/ IBUPROM OPTIMA

ИБУПРОМ ОПТИМА суспензия 200мг/5мл. 100мл/ IBUPROM OPTIMA

8,49лв.

Какво представлява Ибупром Оптима и за какво се използва Съдържащият се в Ибупром Оптима ибупрофен принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Действието на тези лекарства включва модифициране на отговора на ...

ИБУПРОМ суспензия 100мг/5мл. 100мл./ IBUPROM

ИБУПРОМ суспензия 100мг/5мл. 100мл./ IBUPROM

5,99лв.

Какво представлява Ибупром и за какво се използва Съдържащият се в Ибупром ибупрофен принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Действието на тези лекарства включва модифициране на отговора на организма към ...

ФЛЕКСИСТАД ДЖУНИЪР сироп 100мл/ Flexistad Junior

ФЛЕКСИСТАД ДЖУНИЪР сироп 100мл/ Flexistad Junior

6,69лв.

Флексистад Джуниър 40 mg/ml перорална суспензия Flexistad Junior 40 mg/ml oral suspension Какво представлява Флексистад Джуниър и за какво се използва Флексистад Джуниър принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителн...

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

13,00лв.

Терафлу Макс Простуда и Кашлица прах за перорален разтвор облекчава симптомите на простуда, втрисане и грип. Тези симптоми включват лека и умерена болка, треска, температура, запушен нос и продуктивна кашлица. Терафлу Макс Простуда и Кашлица е лек...

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

11,29лв.

Терафлу усилена формула е комбинация от  Парацетамол- с температуропонижаващо действие, фенирамин малеат-антихистамин, който спира секрецията от ниоса, и фенилефрин хидрохлорид-деконгестант с отбъбващ ефект върху носната лигавица. Активните с...

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

4,69лв.

ФЛУРАПИД С е лекарствен продукт без лекарско предписание за бързо облекчавне на симптомите при грип и настинка. Съдържа парацетамол, Витамин С и противоалергична съставка -хлорфенаминов малеат. Парацетамол- противовъзпалително и температуропони...

ВИКС АНТИГРИП МАКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP MAX sachets

ВИКС АНТИГРИП МАКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP MAX sachets

10,49лв.

Какво представлява Викс АнтиГрип Макс и за какво се използва Викс АнтиГрип Макс е за облекчаване на симптоми на настинка и грип като главоболие, болки, възпалено гърло, запушване на носа и за понижаване на температурата. Той съдържа две активни съ...

ВИКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP COMPLEX sachets

ВИКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP COMPLEX sachets

10,29лв.

Викс АнтиГрип Комплекс е предназначен за облекчаване на симптоми на настинка и грип. Той съдържа три активни съставки: парацетамол е добре известен болкоуспокояващ продукт (аналгетик). Той е ефективен срещу болки, включително главоболие и възпа...

Показани от 1 до 50 общо 134 (3 страници)

Най-нови