Хрема и синузит

ВИСКОФЛУ АМПУЛИ 5МЛ Х 5 / VISKOFLU

ВИСКОФЛУ АМПУЛИ 5МЛ Х 5 / VISKOFLU

17,89лв.

ВИСКОФЛУ ампули 5 мл * 5   3% натриев хлорид + 300 mg N-ацетилцистеин Стерилен хипертоничен разтвор на натриев хлорид за небулизатор и за инстилиране Без консерванти   1. Описание, състав и предназначение на медицинск...

ВИСКОФЛУ разтвор 3% NaCl 5мл. 5 броя / VISKOFLU

ВИСКОФЛУ разтвор 3% NaCl 5мл. 5 броя / VISKOFLU

17,19лв.

Viscoflu е медицински продукт за еднократна употреба, който се използва при лечение на заболявания на дихателната система: остър бронхит, хроничен бронхит и усложнения, белодробен емфизем, кистозна фиброза, бронхиектазии, синузит, с...

ГРИПЕКС ХОТ СИНУС 650 мг/ 60 мг / 20 мг / 4 мг 12 сашета / GRIPEX HOT SINUS

ГРИПЕКС ХОТ СИНУС 650 мг/ 60 мг / 20 мг / 4 мг 12 сашета / GRIPEX HOT SINUS

15,00лв.

Gripex Hot Sinus е многокомпонентен лекарствен продукт с аналгетично, температуропонижаващо и противокашлично действие, което отпушва носните пътища и синусовите отвори на носа, намалява количеството на отделения лигавичен секрет и зачервяв...

ЗИВЕКС ХИПЕРТОНИК назален спрей 30 мл / ZYVEX HYPERTONIC

ЗИВЕКС ХИПЕРТОНИК назален спрей 30 мл / ZYVEX HYPERTONIC

12,99лв.

Моля, прочетете внимателно листовката преди употреба. Кога се използва ЗИВЕКС? ЗИВЕКС хипертоник е хипертоничен разтвор на натриев хлорид (NaCI), който изчиства назалния секрет, предпазва лигавицата и възпрепятства размножаването на вируси. Мож...

СИНУЛАН ДЖУНИЪР ФОРТЕ сироп 120мл./ Sinulan Junior Forte

СИНУЛАН ДЖУНИЪР ФОРТЕ сироп 120мл./ Sinulan Junior Forte

16,09лв.

СИНУЛАН ДЖУНИЪР ФОРТЕ сироп 120мл./ Sinulan Junior Forte Синулан Форте Джуниър Сироп / Sinulan Forte Junior Syrup е специално разработен сироп на Wallmark, за деца при възпалителни заболявания на горните дихателни пътища, хрема и синузит. Предс...

КСИЛОГЕЛ 0.1% 10мл спрей/ Xylogel

КСИЛОГЕЛ 0.1% 10мл спрей/ Xylogel

7,20лв.

Продуктът КСИЛОГЕЛ 0,1% е под формата на гел и съдържа ксилометазолинов хидрохлорид. Приложен върху лигавицата, предизвиква свиване на кръвоносните съдове, ликвидира отока, потиска хиперемията на лигавицата на носоглътката и намалява количеството на ...

ШУСЛЕРОВА СОЛ 12 МАЗ Калциум сулфурикум D4 50гр./ Calcium sulphuricum D4

ШУСЛЕРОВА СОЛ 12 МАЗ Калциум сулфурикум D4 50гр./ Calcium sulphuricum D4

17,99лв.

ШУСЛЕРОВА СОЛ №12 Calcium sulfuricum D4 Хомеопатичен лекарствен продукт без специфични терапевтични показания. При хронични ставни заболявания; абсцеси с изразен изход на гнойта - мехлемът стимулира по-бързото й изтегляне /да се нанася само око...

ШУСЛЕРОВА СОЛ 6 МАЗ Калиум сулфурикум D4 50гр./ Kalium sulfuricum D4

ШУСЛЕРОВА СОЛ 6 МАЗ Калиум сулфурикум D4 50гр./ Kalium sulfuricum D4

17,99лв.

ШУСЛЕРОВА СОЛ №6 Kalium sulfuricum D4 Хомеопатичен лекарствен продукт без специфични терапевтични показания. За лечение на упорити обриви с гноен секрет, екземи, невродермити; при хрема с жълтозелен секрет; за стимулиране на чернодробната функц...

ШУСЛЕРОВА СОЛ 4 МАЗ Калиум хлоратум D4 50гр/ Kalium chloratum D4

ШУСЛЕРОВА СОЛ 4 МАЗ Калиум хлоратум D4 50гр/ Kalium chloratum D4

17,99лв.

ШУСЛЕРОВА СОЛ №4 Kalium chloratum D4 Хомеопатичен лекарствен продукт без специфични терапевтични показания. Прилага се при хрема с бяло-сив секрет, запушен нос и трудно отделящи се секрети; разширени вени, милиарен обрив по лицето и тялото и бр...

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

13,00лв.

Терафлу Макс Простуда и Кашлица прах за перорален разтвор облекчава симптомите на простуда, втрисане и грип. Тези симптоми включват лека и умерена болка, треска, температура, запушен нос и продуктивна кашлица. Терафлу Макс Простуда и Кашлица е лек...

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

11,29лв.

Терафлу усилена формула е комбинация от  Парацетамол- с температуропонижаващо действие, фенирамин малеат-антихистамин, който спира секрецията от ниоса, и фенилефрин хидрохлорид-деконгестант с отбъбващ ефект върху носната лигавица. Активните с...

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

4,69лв.

ФЛУРАПИД С е лекарствен продукт без лекарско предписание за бързо облекчавне на симптомите при грип и настинка. Съдържа парацетамол, Витамин С и противоалергична съставка -хлорфенаминов малеат. Парацетамол- противовъзпалително и температуропони...

Викс Синекс спрей за нос 15мл/ Vicks Sinex

Викс Синекс спрей за нос 15мл/ Vicks Sinex

9,49лв.

Какво представлява Викс Синекс Алое и Евкалипт и за какво се използва Викс Синекс Алое и Евкалипт съдържа активното вещество оксиметазолинов хидрохлория и принадлежи към групата лекарства, наречени симпатикомиметици. Викс Синекс Алое и Евкалипт...

ВИКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP COMPLEX sachets

ВИКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP COMPLEX sachets

10,29лв.

Викс АнтиГрип Комплекс е предназначен за облекчаване на симптоми на настинка и грип. Той съдържа три активни съставки: парацетамол е добре известен болкоуспокояващ продукт (аналгетик). Той е ефективен срещу болки, включително главоболие и възпа...

АЛЕРГОДИЛ назал спрей 10 мл. /ALLERGODIL nasal spray

АЛЕРГОДИЛ назал спрей 10 мл. /ALLERGODIL nasal spray

12,59лв.

Алергодил спрей за нос, разтвор е противоалергичен лекарствен продукт за назално приложение, съдържащ азеластинов хидрохлорид като активно вещество. Алергодил спрей за нос, разтвор се прилага за симптоматично лечение на сенна хрема (сезонен алергичен...

СИНУБЕЛ 40 таблетки/ SINUBELL

СИНУБЕЛ 40 таблетки/ SINUBELL

8,59лв.

СИНУБЕЛ е продукт на „БЕЛЛ ХОМЕОПАТИЯ“,произведен по хомеопатичен път, използван за синузитни проблеми. Подходящ при алергични синузити с редуване на катар и сухота. При остър фронтален синузит с воднист, кисел и дразнещ секрет и парещо с...

ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ МАЛИНА 8 сашета/ FERVEX

ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ МАЛИНА 8 сашета/ FERVEX

8,39лв.

Фервекс за възрастни с вкус на малина e лекарство без лекарско предписание, предназначено за облекчаване на симптоми при: простуда, алергичен ринит, ринофарингит и грипоподобни състояния при възрастни и деца на и над 15 години. •   ...

ГРИПЕКС МАКС 20 таблетки / GRIPEX MAX

ГРИПЕКС МАКС 20 таблетки / GRIPEX MAX

12,19лв.

Грипекс МАКС таблетки комбинират мощната сила на три активни съставки с МАКС доза (достъпна без рецепта), които бързо и ефективно се борят срещу симптомите на настинка и грип - температура НА МАКС, хрема НА МАКС, кашлица НА МАКС и запушен нос НА МАКС...

АСПИРИН КОМПЛЕКС ТОПЛА НАПИТКА 10 сашета / ASPIRIN COMPLEX HOT DRINK

АСПИРИН КОМПЛЕКС ТОПЛА НАПИТКА 10 сашета / ASPIRIN COMPLEX HOT DRINK

11,99лв.

Аспирин Комплекс Топла Напитка има болкоуспокояващи, противовъзпалителни свойства, понижава повишената температура и отпушва носа. Аспирин Комплекс Топла Напитка съдържа две активни вещества: ацетилсалицилова киселина и псевдоефедринов хидрохлорид...

СИНУПРЕТ ЕКСТРАКТ 20 таблетки / SINUPRET EXTRACT

СИНУПРЕТ ЕКСТРАКТ 20 таблетки / SINUPRET EXTRACT

19,09лв.

СИНУПРЕТ ЕКСТРАКТ 20 таблетки / SINUPRET EXTRACT Какво представлява Синупрет екстракт за какво се използва? Синупрет екстракт е растителен лекарствен продукт за лечение на остри, неусложнени възпаления на параназалните синуси при възрастни. ...

МУКОГРИП 10 таблетки / MUCOGRIP

МУКОГРИП 10 таблетки / MUCOGRIP

7,09лв.

Mucogrip таблетки при настинка и грип комбинират 2 активини съставки: Ибупрофен, противовъзпалително и обезболяващо средство и Псевдоефедрин хидрохлорид- назален деконгестант. Тази ефикасна комбинация облекчава болки и повишена температура, а деко...

КСИЛОМЕТАЗОЛИН 0,05% капки за нос 10мл / XYLOMETAZOLIN

КСИЛОМЕТАЗОЛИН 0,05% капки за нос 10мл / XYLOMETAZOLIN

3,10лв.

Какво представлява КСИЛОМЕТАЗОЛИН WZF 0,05% Ксилометазолинът е производно на имидазолина. Притежава симпатикомиметично действие. Приложен върху лигавицата на носа, предизвиква свиване на кръвоносните съдове, премахва отока, потиска хиперемията на...

КСИЛОМЕТАЗОЛИН 0,1% капки за нос 10мл / XYLOMETAZOLIN

КСИЛОМЕТАЗОЛИН 0,1% капки за нос 10мл / XYLOMETAZOLIN

3,79лв.

Какво представлява КСИЛОМЕТАЗОЛИН Ксилометазолинът е производно на имидазолина. Притежава симпатикомиметично действие. Приложен върху лигавицата на носа, предизвиква свиване на кръвоносните съдове, премахва отока, потиска хиперемията на лигавицата...

ГРИПЕКС МАКС 10 таблетки / GRIPEX MAX

ГРИПЕКС МАКС 10 таблетки / GRIPEX MAX

7,79лв.

Грипекс МАКС таблетки комбинират мощната сила на три активни съставки с МАКС доза (достъпна без рецепта), които бързо и ефективно се борят срещу симптомите на настинка и грип - температура НА МАКС, хрема НА МАКС, кашлица НА МАКС и запушен нос НА МАКС...

ГРИПЕКС 12 таблетки  / GRIPEX

ГРИПЕКС 12 таблетки / GRIPEX

7,79лв.

Грипекс таблетки представляват уникална комбинация от 3 активни съставки, специално подбрани, за да атакуват всички симпоми на настинка и грип. Така само с един продукт се борите срещу високата температура, главоболието, хремата, кашлицата, болките в...

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ ЗА ДЕЦА 12 сашета / GRIPEX Hot Active for Kids

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ ЗА ДЕЦА 12 сашета / GRIPEX Hot Active for Kids

12,99лв.

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ ЗА ДЕЦА е висококачествен лекарствен продект без лекарско предписание. За деца от 6 до 12 години при грип, простудни и вирусни заболявания. Под формата на топла напитка с приятен вкус на ягода и портокал. Всяко саше съдържа вн...

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ МАКС 10 сашета / GRIPEX Hot Active MAX

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ МАКС 10 сашета / GRIPEX Hot Active MAX

10,29лв.

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ МАКС  е висококачествен лакарствен продукт без лекарско предписание за облекчаване на симптомите на грип и простуда. Съдържа 3 актимни съставки в оптимални концентрации, които понижават високата температура, намаляват главоболи...

ГРИПЕКС ХОТАКТИВ 10 сашета / GRIPEX Hot Active

ГРИПЕКС ХОТАКТИВ 10 сашета / GRIPEX Hot Active

8,69лв.

Комбиниран продукт под формата на топла напитка с вкус на лимон, който облекчава симптомите на настинка и грип. Грипекс ХотАктив е с оптимален състав, който не предизвиква сънливост. Грипекс ХотАктив е комбиниран продукт от три специално подбрани ...

ИНФЛУНАЗАЛ хомеопатичен назал спрей 20мл., INFLUNASAL spray

ИНФЛУНАЗАЛ хомеопатичен назал спрей 20мл., INFLUNASAL spray

17,19лв.

Инфлуназал е хомеопатичен лекарствен продукт за лечение на хроничен ринит. Какво съдържа Инфлуназал Активното вещество е: Луфа оперкулата dil. D4 1.0 g в 10 g спрей за нос. Другите съставки са: бензалкониев хлорид, динатриев едетат, натриев ...

ОТРИВИН МЕНТОЛ спрей 0.1% 10 мл., OTRIVIN

ОТРИВИН МЕНТОЛ спрей 0.1% 10 мл., OTRIVIN

10,59лв.

1. Какво представлява ОТРИВИН МЕНТОЛ 0,1% спрей за нос и за какво се използва ОТРИВИН МЕНТОЛ 0,1% Спрей за нос е предназначен за лечение на възрастни и деца над 12 години. ОТРИВИН МЕНТОЛ 0,1% Спрей за нос е назален деконгестант, който бързо отпушва...

ИДЕК СПРЕЙ ЗА НОС 15МЛ

ИДЕК СПРЕЙ ЗА НОС 15МЛ

7,89лв.

Превенция и лечение на назални раздразнения. IDEK спрей за нос, съдържащ N-ацетилцистеин, хиалуронова киселина, евкалиптол и алое, е медицинско устройство с изотоничен разтвор, който е показан при хидратация на носната лигавица. Прилага се при сухот...

ПРОНТОДЕРМ НАЗАЛЕН ГЕЛ 30мл., PRONTODERM NASAL GEL

ПРОНТОДЕРМ НАЗАЛЕН ГЕЛ 30мл., PRONTODERM NASAL GEL

19,99лв.

  Инструкции за употреба: MDRO (мултирезистентни съм лекарства микроорганизми) - деколонизация с Prontoderm разтвор, кърпички, пяна, гел, ProntOral®   Увод: Мултирезистентните болестотворни микроорганизми (MDRO) като MRSA (...

ИЗОМАР ДЕКОНГЕСТАНТ спрей 30мл., ISOMAR

ИЗОМАР ДЕКОНГЕСТАНТ спрей 30мл., ISOMAR

12,10лв.

Хипертоничен спрей за нос при запушен нос за деца и възрастни с Евкалипт и Мента Медицинско Изделие   Опаковка: 30 милилитрово изделие за многократна употреба Съставки: Вода, Морска Вода от Национален Парк Cinque Terre Италия, глицери...

ИЗОМАР 24 ампули по 5мл., ISOMAR

ИЗОМАР 24 ампули по 5мл., ISOMAR

11,78лв.

Изотонични ампули (единични дози) за бебета, деца и възрастни с морска вода за ежедневна употреба за Нос и Очи Медицинско Изделие   Опаковка: 24 броя по 5 мл. Съставки: 100 % стерилен изотоничен разтвор на морска вода. ...

КСИМЕРАЛ спрей за нос 1мг/мл.10мл.

КСИМЕРАЛ спрей за нос 1мг/мл.10мл.

8,49лв.

1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КСИМЕРАЛ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Активното вещество на това лекарство е ксилометазолин. То свива кръвоносните съдове в носната лигавица, като по този начин намалява отока поради различни причини, и улеснява дишането през носа. ...

КСИМЕРАЛ спрей за нос 0.5мг/мл.10мл.

КСИМЕРАЛ спрей за нос 0.5мг/мл.10мл.

8,49лв.

1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КСИМЕРАЛ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Активното вещество на това лекарство е ксилометазолин. То свива кръвоносните съдове в носната лигавица, като по този начин намалява отока поради различни причини, и улеснява дишането през носа. ...

АФРИН ND спрей 0.5мг/мл.15мл, AFRIN ND

АФРИН ND спрей 0.5мг/мл.15мл, AFRIN ND

10,19лв.

Африн ND се прилага за симптоматично облекчаване на назалната конгестия, причинена от сенна хрема, настинка и синузит. Може да се приема на всеки 12 часа. Активната му съставка е оксиметазолинов хидрохлорид. Не използвайте Африн ND: ·&...

АФРИН ND МЕНТОЛ спрей 0.5мг/мл.15мл, AFRIN ND MENTHOL

АФРИН ND МЕНТОЛ спрей 0.5мг/мл.15мл, AFRIN ND MENTHOL

9,99лв.

Африн ND се прилага за симптоматично облекчаване на назалната конгестия, причинена от сенна хрема, настинка и синузит. Може да се приема на всеки 12 часа. Активната му съставка е оксиметазолинов хидрохлорид. Не използвайте Африн ND: ·&...

ГРИП СТОП спрей за нос 20мл., GRIP STOP

ГРИП СТОП спрей за нос 20мл., GRIP STOP

17,19лв.

Предназначение:   Грип Стоп спрей за нос е медицинско изделие за отпушване на носа и предпазване на носната лигавица.   -Възпрепятства развитието на хронични синоназални патологични състояния. -Възстановява назалната пропускливо...

ГРИП СТОП капки за нос 15 мл., GRIP STOP

ГРИП СТОП капки за нос 15 мл., GRIP STOP

15,29лв.

Предпазват лигавицата и отпушват носа Показания: Медицинско изделие с хидратиращо и лубрифициращо действие, което подпомага превенцията и лечението на назална вентилаторна недостатъчност на функционален принцип в детска възраст. ...

ИБУПРОМ СИНУС 12 таблетки, IBUPROM SINUS

ИБУПРОМ СИНУС 12 таблетки, IBUPROM SINUS

8,39лв.

Предназначение:   ИБУПРОМ СИНУС е лекарствен продукт, който намалява отока на лигавицата на носа и намалява количеството на секрета. Той прочиства носа и околоносните кухини. ИБУПРОМ СИНУС е аналгетичен, противовъзпалителен и температуроп...

ТАВИПЕК 150 мг. 30 капсули, TAVIPEC

ТАВИПЕК 150 мг. 30 капсули, TAVIPEC

10,19лв.

Състав: Активното вещество е: лавандулово масло. Помощни вещества: глицерол 85%. желатин, оцветители: оранжево - жълто 5 (Е110), Еудражит L 30 D-55, натриев лаурилсулфат, пропиленгликол, полисорбат 80, глицеролов моностеарат 40-55. Действие:...

НАРИВЕНТ назален спрей 20 мл., NARIVENT nasal spray

НАРИВЕНТ назален спрей 20 мл., NARIVENT nasal spray

24,19лв.

Показания:  Медицинско изделие с осмотично действие с противооточен и противовъзпалителен ефект. Предназначено за намаляване на назалната обструкция при пациенти, страдащи от хипертрофия на конхите на носа и от вазомоторни ринопатии специф...

НАЗОДРЕН спрей 50 мг./5 мл, NASODREN

НАЗОДРЕН спрей 50 мг./5 мл, NASODREN

33,29лв.

Лиофилизиран природен екстракт от Циклама Състав: Активно вещество: Лиофилизиран прах от сок и воден екстракт от пресни грудки на Cyclamen eurapeum L, 50 mg Помощни вещества: Не съдържа помощни вещества, консерванти или хлориди. Пречис...

МИРТОЛ 120 мг. за кашлица при деца 20 капсули, MIRTOL

МИРТОЛ 120 мг. за кашлица при деца 20 капсули, MIRTOL

8,99лв.

Състав: Една стомашно-устойчива капсула Миртол съдържа: Лекарствено вещество: Myrtol Standardized 120mg, включващ минимум 30 mg limonene /лимонен/, 30 mg cineole /цинеол/ и 8 mg a-pinetie /пинен/. Помощни вещества: Средно-верижни триглицерид...

ЗИРТЕК D 14 таблетки, ZYRTEC D

ЗИРТЕК D 14 таблетки, ZYRTEC D

13,59лв.

Предназначение: Зиртек-D е комбинирано противоалергично средство. Зиртек-D е показан за лечение на симптомите на сезонен и целогодишен алергичен ринит, като запушване на носа, кихане, ринорея (отделяне на секрет от носа), сърбеж на носа и очите. ...

ОТРИВИН спрей 0.1% 10 мл., OTRIVIN

ОТРИВИН спрей 0.1% 10 мл., OTRIVIN

9,49лв.

Отривин е назален деконгестант, който бързо отпушва запушения нос. Отривин съдържа съставки, които спомагат за предотвратяване на сухотата и дразненето на носната лигавица. Отривин бързо отпушва запушения ви нос и ви дава възможност да дишате п...

ОТРИВИН 0.05 % капки за нос за деца 10 мл., OTRIVIN

ОТРИВИН 0.05 % капки за нос за деца 10 мл., OTRIVIN

8,40лв.

Отривин е назален деконгестант, който бързо отпушва запушения нос. Отривин съдържа съставки, които спомагат за предотвратяване на сухотата и дразненето на носната лигавица. Отривин бързо отпушва запушения ви нос и ви дава възможност да дишате п...

НАЗО ХИЛ хомеопатичен разтвор при ринит 30мл.,  NASO HEEL

НАЗО ХИЛ хомеопатичен разтвор при ринит 30мл., NASO HEEL

12,29лв.

Състав: 100 g. съдържат: Cistus canadensis D4 5ml Arum maculatum D4 5ml Melilotus ofScinalis D3 5ml Vinca minor D3 5ml Veronica officinalis D3 5ml Mercurius bijodatus D8 5ml Ammonium carbomcum D3 5ml Lemna minor D3 5 ml ...

КОРИЗАЛИЯ при ринит 40 таблетки, CORISALIA

КОРИЗАЛИЯ при ринит 40 таблетки, CORISALIA

7,19лв.

Приложение: КОРИЗАЛИЯ, обвити таблетки, е хомеопатичен лекарствен продукт, традиционно използван за лечение на ринит (хрема) и настинка.   Състав: За 1 обвита таблетка от 300 мг Активните вещества са: Кромид лу...

Показани от 1 до 50 общо 63 (2 страници)

Най-нови