Парацетамол

ПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА 30 ТАБЛЕТКИ 500мг / PARACETAMOL

ПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА 30 ТАБЛЕТКИ 500мг / PARACETAMOL

3,10лв.

Paracetamol 30 таблетки 500 мг Sopharma представлява висококачествено лекарство без лекарско предписание, предназначено за понижаване на високата температура и облекчаване на болката. Парацетамол 30 таблетки 500 мг Софарма се препоръчв...

АЛИФЛУЗИН 10 САШЕТИ 500/200/4МГ / ALIFLUSIN

АЛИФЛУЗИН 10 САШЕТИ 500/200/4МГ / ALIFLUSIN

8,69лв.

АЛИФЛУЗИН саше 500 мг/200 мг/4 мг * 10 Какво съдържа тази листовка: 1. Какво представлява Алифлузин и за какво се използва 2. Какво трябва да знаете, преди да приемете Алифлузин 3. Как да приемате Алифлузин 4. Възможни нежелани реакции...

ФЕРВЕКС ADULTS 12 САШЕТИ 500/25/200МГ / FERVEX

ФЕРВЕКС ADULTS 12 САШЕТИ 500/25/200МГ / FERVEX

14,50лв.

Фервекс за възрастни е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Fervex Adults е комбинация от аналгетик/антипиретик, антиалергично средство и аскорбинова киселина. Фервекс се прилага за лечение на простуда, алергичен р...

ФЕРВЕКС ADULTS МАЛИНА 12 САШЕТИ 500/25/200МГ / FERVEX

ФЕРВЕКС ADULTS МАЛИНА 12 САШЕТИ 500/25/200МГ / FERVEX

14,50лв.

Фервекс за възрастни Малина е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Fervex Adults Raspberry е комбинация от аналгетик/антипиретик, антиалергично средство и аскорбинова киселина. Фервекс се прилага за лечение на п...

ЕФЕРАЛГАН+ВИТАМИН Ц 20 ефервесцентни таблетки 330МГ / EFFERALGAN

ЕФЕРАЛГАН+ВИТАМИН Ц 20 ефервесцентни таблетки 330МГ / EFFERALGAN

6,20лв.

Ефералган Витамин С ефервесцентни таблетки е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Efferalgan Vitamin C съдържа активните вещества парацетамол и аскорбинова киселина. Парацетамолът е аналгетик и антипиретик със слаба п...

ЕФЕРАЛГАН ПЕДИАТРИК СИРОП 30МГ/МЛ 90МЛ 1 брой / EFFERALGAN

ЕФЕРАЛГАН ПЕДИАТРИК СИРОП 30МГ/МЛ 90МЛ 1 брой / EFFERALGAN

6,49лв.

Ефералган за Деца сироп е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта при деца от 3 месеца до 12 години. Efferalgan for Children syrup съдържа активнoтo веществo парацетамол  Парацетамолът е аналгетик и ан...

ЕФЕРАЛГАН 16 ефервесцентни таблетки 500МГ / EFFERALGAN

ЕФЕРАЛГАН 16 ефервесцентни таблетки 500МГ / EFFERALGAN

6,20лв.

Ефералган ефервесцентни таблетки е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Efferalgan съдържа активнoтo веществo парацетамол  Парацетамолът е аналгетик и антипиретик със слаба противовъзпалителна активност.&nbs...

ГРИПОФЕН АНТИТУСИВ 10 САШЕТА 500МГ/200МГ/10МГ / GRIPOFEN

ГРИПОФЕН АНТИТУСИВ 10 САШЕТА 500МГ/200МГ/10МГ / GRIPOFEN

9,59лв.

Лекарствен продукт без лекарско предписание, който съдържа като активни съставки парацетамол, гвайфенезин и фенилефрин. Парацетамол облекчава болката и понижава повишената температура. Гвайфенезин улеснява отхрачването, а фенилефрин намалява ото...

ТЕРАФЛУ ПРОСТУДА И ГРИП ЕКСТРА 14 САШЕТА / THERAFLU

ТЕРАФЛУ ПРОСТУДА И ГРИП ЕКСТРА 14 САШЕТА / THERAFLU

14,59лв.

Лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на сашета, който съдържа активни съставки парацетамол, фенилефринов хидрохлорид, фенираминов малеат и се прилага при грип и простудни заболявания. Терафлу Усилена Формула при простуда и грип оси...

ТЕРАФЛУ ФОРТЕ ПРОСТУДА И КАШЛИЦА 16 капсули / THERAFLU FORTE

ТЕРАФЛУ ФОРТЕ ПРОСТУДА И КАШЛИЦА 16 капсули / THERAFLU FORTE

9,39лв.

Силата на Терафлу идва под формата на капсули с новия Терафлу Форте Простуда и Кашлица (500 mg Парацетамол/ 6,1 mg Фенилефринов хидрохлорид/ 100 mg Гвайфенезин) Терафлу Форте капсули са създадени за активни хора с динамиче...

ФЛУДРЕКС ТИМИ KIDS ХОТ ДРИНК 10 сашети 300/5/20мг./ FLUDREX TIMI

ФЛУДРЕКС ТИМИ KIDS ХОТ ДРИНК 10 сашети 300/5/20мг./ FLUDREX TIMI

9,19лв.

Флудрекс Тими  е комбиниран лекарствен продукт, съдържащ парацетамол, фенилефрин и аскорбинова киселина (витамин С) с вкус на мащерка и лимон. Флудрекс Тими се използва за краткосрочно лечение на главоболие, болки в гърлото, повишена температур...

ФЛУДРЕКС МАКС ХЕРБАЛ ХОТ ДРИНК 10 сашети 1000/12.2мг. / FLUDREX MAX HERBAL hot drink

ФЛУДРЕКС МАКС ХЕРБАЛ ХОТ ДРИНК 10 сашети 1000/12.2мг. / FLUDREX MAX HERBAL hot drink

11,99лв.

Chemax Pharma Flurex Max Herbal Hot Drink е лекарствен продукт без лекарско предписание за възрастни и деца над 12 години, с чудесен вкус на черен бъз и ягода. Активните съставки във Флудрекс Макс Хербал Хот Дринк на Химакс Фарма са ...

ЛЕКАДОЛ КОМПЛЕКС 200 /500мг 10 таблетки / LEKADOL COMPLEX

ЛЕКАДОЛ КОМПЛЕКС 200 /500мг 10 таблетки / LEKADOL COMPLEX

9,79лв.

Лекадол Комплекс съдържа две активни съставки - парацетамол и ибупрофен. Ибупрофен е е от групата на нестероидните противовъзпалителни средства (НСПВС). Те действат като намаляват болката и подуването и понижават високата температура. Пара...

ФЕРВЕКС 500 4мг. 16 таблетки / FERVEX

ФЕРВЕКС 500 4мг. 16 таблетки / FERVEX

8,39лв.

Фервекс настинка и грип се използва за лечение симптомите на простуда, грипоподобни състояния, ринофарингит, ринит: бистра секреция от носа и сълзене на очите, кихане, главоболие и/или висока температура. Фервекс настинка и грип съдържа 2 активни ве...

ЦЕРИДОЛ 10 таблетки при болки/ CERIDOL

ЦЕРИДОЛ 10 таблетки при болки/ CERIDOL

4,89лв.

Церидол е противовъзпалително и обезболяващо лекарство. Предназначен е за лечение на: главоболие, зъбобол, менструални болки, ревматични и ставни болки следоперативни болки. Церидол понижава температурата и облекчава простудна б...

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

13,00лв.

Терафлу Макс Простуда и Кашлица прах за перорален разтвор облекчава симптомите на простуда, втрисане и грип. Тези симптоми включват лека и умерена болка, треска, температура, запушен нос и продуктивна кашлица. Терафлу Макс Простуда и Кашлица е лек...

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

11,29лв.

Терафлу усилена формула е комбинация от  Парацетамол- с температуропонижаващо действие, фенирамин малеат-антихистамин, който спира секрецията от ниоса, и фенилефрин хидрохлорид-деконгестант с отбъбващ ефект върху носната лигавица. Активните с...

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

4,69лв.

ФЛУРАПИД С е лекарствен продукт без лекарско предписание за бързо облекчавне на симптомите при грип и настинка. Съдържа парацетамол, Витамин С и противоалергична съставка -хлорфенаминов малеат. Парацетамол- противовъзпалително и температуропони...

ВИКС АНТИГРИП МАКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP MAX sachets

ВИКС АНТИГРИП МАКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP MAX sachets

10,49лв.

Какво представлява Викс АнтиГрип Макс и за какво се използва Викс АнтиГрип Макс е за облекчаване на симптоми на настинка и грип като главоболие, болки, възпалено гърло, запушване на носа и за понижаване на температурата. Той съдържа две активни съ...

ВИКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP COMPLEX sachets

ВИКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС 10 сашета /VICKS ANTIGRIP COMPLEX sachets

10,29лв.

Викс АнтиГрип Комплекс е предназначен за облекчаване на симптоми на настинка и грип. Той съдържа три активни съставки: парацетамол е добре известен болкоуспокояващ продукт (аналгетик). Той е ефективен срещу болки, включително главоболие и възпа...

ТАЙЛОЛ ХОТ 12 сашета / TYLOL HOT
ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ МАЛИНА 8 сашета/ FERVEX

ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ МАЛИНА 8 сашета/ FERVEX

8,99лв.

Фервекс за възрастни с вкус на малина e лекарство без лекарско предписание, предназначено за облекчаване на симптоми при: простуда, алергичен ринит, ринофарингит и грипоподобни състояния при възрастни и деца на и над 15 години. •   ...

ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ ЛИМОН 8 сашета / FERVEX ADULT

ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ ЛИМОН 8 сашета / FERVEX ADULT

8,59лв.

Какво представлява ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ и за какво се използва ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ съдържа парацетамол. ФЕРВЕКС ЗА ВЪЗРАСТНИ е комбинация от аналгетик / антипиретик, антиалергично средство и аскорбинова киселина. Това лекарство е за лечение...

ФЕРВЕКС за ДЕЦА без захар 8 сашета / FERVEX Children

ФЕРВЕКС за ДЕЦА без захар 8 сашета / FERVEX Children

7,99лв.

Състав Парацетамол (Paracetamol) 280 мг. Фенирамин малеат (Phemramine maleate) 10мг Витамин С (Ascorbic acid) 100мг Помощни вещества: манитол, безводна лимонена киселина, повидон, безводен тримагнезиев дицитрат, ацесулфам калий, малинов а...

ГРИПЕКС МАКС 20 таблетки / GRIPEX MAX

ГРИПЕКС МАКС 20 таблетки / GRIPEX MAX

12,19лв.

Грипекс МАКС таблетки комбинират мощната сила на три активни съставки с МАКС доза (достъпна без рецепта), които бързо и ефективно се борят срещу симптомите на настинка и грип - температура НА МАКС, хрема НА МАКС, кашлица НА МАКС и запушен нос НА МАКС...

ФЛУРАПИД 500/25/200мг. 8сашета / FLURAPID

ФЛУРАПИД 500/25/200мг. 8сашета / FLURAPID

6,69лв.

Флурапид съдържа 3 активни вещества: парацетамол, фенираминов малеат и аскорбинова киселина и се използва при възрастни и деца над 15 години. Парацетамол е болкоуспокояващо лекарство, което подпомага също така и понижаването на високата темпера...

НУРУЛИН ДУО 500мг /200мг 20 таблетки /NUROLIN DUO

НУРУЛИН ДУО 500мг /200мг 20 таблетки /NUROLIN DUO

8,19лв.

НУРУЛИН ДУО 500 mg/200 mg таблетки NURULIN DUO 500 mg/200 mg tablets парацетамол (paracetamol)/ибупрофен (ibuprofen) Предназначение: НУРУЛИН ДУО съдържа две активни съставки парацетамол 500 mg  и ибупрофен 200 mg. Парацетамол е аналг...

ФЕРВЕФЛУ АНТИТУСИВ 10 сашета / FERVEFLU ANTITUSSIVE

ФЕРВЕФЛУ АНТИТУСИВ 10 сашета / FERVEFLU ANTITUSSIVE

8,29лв.

Фервефлу Антитусив е лекарство, което съдържа парацетамол, гвайфенезин и фенилефрин. Парацетамол облекчава болката и понижава повишената температура. Гвайфенезин улеснява отхрачването, а фенилефрин намалява отока на лигавицата на носа и отделянето на...

КОЛДРЕКС 24 таблетки / COLDREX

КОЛДРЕКС 24 таблетки / COLDREX

11,89лв.

КОЛДРЕКС таблетки се използва за облекчаване на симптомите при настинка и грип: повишена температура, главоболие, болки при възпалено гърло, хрема и запушен нос, болка при синуит и мускулни болки. Съдържа парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо ...

КОЛДРЕКС 12 таблетки / COLDREX

КОЛДРЕКС 12 таблетки / COLDREX

6,69лв.

КОЛДРЕКС таблетки се използва за облекчаване на симптомите при настинка и грип: повишена температура, главоболие, болки при възпалено гърло, хрема и запушен нос, болка при синуит и мускулни болки. Съдържа парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо ...

КОЛДРЕКС МАКС ГРИП ЛИМОН 5 сашета / COLDREX MAXGRIP LEMON

КОЛДРЕКС МАКС ГРИП ЛИМОН 5 сашета / COLDREX MAXGRIP LEMON

6,59лв.

Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за да получите най-добри резултати от лечението, Вие трябва внимателно да спазвате инструкциите за употреба на Колдрекс Макс Грип Лимон. Колдрекс МаксГрип съдържа парацетамол, фенил...

КОЛДРЕКС МАКС ГРИП ЛИМОН 10 сашета / COLDREX MAXGRIP LEMON

КОЛДРЕКС МАКС ГРИП ЛИМОН 10 сашета / COLDREX MAXGRIP LEMON

11,89лв.

Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за да получите най-добри резултати от лечението, Вие трябва внимателно да спазвате инструкциите за употреба на Колдрекс Макс Грип Лимон. Колдрекс МаксГрип съдържа парацетамол, фенил...

КОЛДРЕКС МАКСГРИП ГОРСКИ ПЛОДОВЕ 10 сашета / COLDREX MAXGRIP FOREST FRUIT

КОЛДРЕКС МАКСГРИП ГОРСКИ ПЛОДОВЕ 10 сашета / COLDREX MAXGRIP FOREST FRUIT

11,89лв.

Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за да получите най-добри резултати от лечението, Вие трябва внимателно да спазвате инструкциите за употреба на Колдрекс МаксГрип Горски плодове. Колдрекс МаксГрип Горски плодове съд...

КОЛДРЕКС ЛИМОН 10 сашета / COLDREX HOT REM

КОЛДРЕКС ЛИМОН 10 сашета / COLDREX HOT REM

6,59лв.

Показания: Coldrex HotRem Lemon облекчава симптомите при грип, настинка и висока температура. Тези симптоми включват главоболие, болка при възпалено гърло, мускулни болки, запушен нос, синузити и свързаната с тях болка. Coldrex HotRem Lemon съд...

КОЛДРЕКС ДЖУНИЪР 10 сашета / COLDREX JUNIOR

КОЛДРЕКС ДЖУНИЪР 10 сашета / COLDREX JUNIOR

8,19лв.

Колдрекс Джуниър Хот Дринк е лекарствен продукт под формата на топла напитка с вкус на лимон за облекчаване на симптомите при настинка и грип при деца от 6 до 12 годишна възраст и съдържа три активни съставки: парацетамол, който облекчава болка...

ГРИПЕКС МАКС 10 таблетки / GRIPEX MAX

ГРИПЕКС МАКС 10 таблетки / GRIPEX MAX

7,79лв.

Грипекс МАКС таблетки комбинират мощната сила на три активни съставки с МАКС доза (достъпна без рецепта), които бързо и ефективно се борят срещу симптомите на настинка и грип - температура НА МАКС, хрема НА МАКС, кашлица НА МАКС и запушен нос НА МАКС...

ГРИПЕКС 12 таблетки  / GRIPEX

ГРИПЕКС 12 таблетки / GRIPEX

7,79лв.

Грипекс таблетки представляват уникална комбинация от 3 активни съставки, специално подбрани, за да атакуват всички симпоми на настинка и грип. Така само с един продукт се борите срещу високата температура, главоболието, хремата, кашлицата, болките в...

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ ЗА ДЕЦА 12 сашета / GRIPEX Hot Active for Kids

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ ЗА ДЕЦА 12 сашета / GRIPEX Hot Active for Kids

13,99лв.

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ ЗА ДЕЦА е висококачествен лекарствен продект без лекарско предписание. За деца от 6 до 12 години при грип, простудни и вирусни заболявания. Под формата на топла напитка с приятен вкус на ягода и портокал. Всяко саше съдържа вн...

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ МАКС 10 сашета / GRIPEX Hot Active MAX

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ МАКС 10 сашета / GRIPEX Hot Active MAX

10,29лв.

ГРИПЕКС ХОТ АКТИВ МАКС  е висококачествен лакарствен продукт без лекарско предписание за облекчаване на симптомите на грип и простуда. Съдържа 3 актимни съставки в оптимални концентрации, които понижават високата температура, намаляват главоболи...

ГРИПЕКС ХОТАКТИВ 10 сашета / GRIPEX Hot Active

ГРИПЕКС ХОТАКТИВ 10 сашета / GRIPEX Hot Active

8,69лв.

Комбиниран продукт под формата на топла напитка с вкус на лимон, който облекчава симптомите на настинка и грип. Грипекс ХотАктив е с оптимален състав, който не предизвиква сънливост. Грипекс ХотАктив е комбиниран продукт от три специално подбрани ...

СОЛПАДЕИН 12 капсули, SOLPADEIN

СОЛПАДЕИН 12 капсули, SOLPADEIN

7,79лв.

СОЛПАДЕИН съдържа три активни съставки: парацетамол - аналгетик (успокоява болката) и антипиретик (понижава температурата), кодеин фосфат - аналгетик и кофеин, който засилва обезболяващото действие. СОЛПАДЕИН се препоръчва за бързо облекчаване на ...

СОЛПАДЕИН 24 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

СОЛПАДЕИН 24 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

14,79лв.

Предназначение Разтворимите таблетки СОЛПАДЕИН имат обезболяващо действие, с тяхна помощ успешно се овладяват температурни състояния. Действат успешно при простудни и вирусни заболявания. Препоръчвани са в случаи на болестни отклонения със слаба и...

СОЛПАДЕИН 12 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

СОЛПАДЕИН 12 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

7,89лв.

Предназначение Разтворимите таблетки СОЛПАДЕИН имат обезболяващо действие, с тяхна помощ успешно се овладяват температурни състояния. Действат успешно при простудни и вирусни заболявания. Препоръчвани са в случаи на болестни отклонения със слаба и...

ПАРАЦЕТАМОЛ 500мг. 20 таблетки Софарма, PARACETAMOL

ПАРАЦЕТАМОЛ 500мг. 20 таблетки Софарма, PARACETAMOL

2,39лв.

Парацетамол Софарма таблетки съдържа активно вещество парацетамол, което притежава изразено болкоуспокояващо и температуропонижаващо действие. Парацетамол Софарма таблетки се използва за лечение на лека до средно изразена болка при главоболие, мигрен...

ФЕРВЕФЛУ ЗА ВЪЗРАСТНИ при грип и настинка 8 сашета, FERVEFLU ADULTS

ФЕРВЕФЛУ ЗА ВЪЗРАСТНИ при грип и настинка 8 сашета, FERVEFLU ADULTS

5,69лв.

Предназначение: Това лекарство съдържа парацетамол. То е комбинация от антипиретик, аналгетик, антиалергично средство и аскорбинова киселина. То се използва за лечение на простуда, алергичен ринит, ринофарингит и грипоподобни състояния при възрас...

ПАРАЦЕТАМОЛ 500 мг. 20 таблетки Адифарма, PARACETAMOL

ПАРАЦЕТАМОЛ 500 мг. 20 таблетки Адифарма, PARACETAMOL

2,29лв.

Парацетамол Адифарм е неопиатен болкоуспокояващ и температуропонижаващ лекарствен продукт. Той има по-силно въздействие върху централната нервна система и по-слабо върху периферната, с което се обяснява по-слабото противовъзпалително действие в сравн...

КАФЕТИН ФОРТЕ 12 таблетки, CAFFETIN FORTE

КАФЕТИН ФОРТЕ 12 таблетки, CAFFETIN FORTE

8,19лв.

Кафетин форте е комбинирано противоболково лекарство. Доказан е болкоуспокояващ ефект за парацетамол, пропифеназон и кодеин, като при кофеин техният ефект се подобрява. Кафетин форте може да се използва при главоболие, зъбобол, мигрена, следоперативн...

КАФЕТИН КОЛД МАКС при грип и настинка 10 сашета, CAFFETIN COLD MAX

КАФЕТИН КОЛД МАКС при грип и настинка 10 сашета, CAFFETIN COLD MAX

13,79лв.

Показания:   КАФЕТИН КОЛД МАКС се прилага за бързо облекчаване на симптомите на настинка и грип (главоболие, болки в мускулите, болки в гърлото, запушен нос, висока температура и кашлица).   Състав:   В 1 саше: працет...

КАФЕТИН КОЛД 10 таблетки, CAFFETIN COLD

КАФЕТИН КОЛД 10 таблетки, CAFFETIN COLD

5,89лв.

Кафетин Колд е комбиниран лекарствен продукт, съдържащ няколко активни съставки парацетамол, псевдоефедрин, декстрометорфан и витамин С. Парацетамол е болкоуспокояващо и понижаващо температурата средство. Псевдоефедрин намалява отока на носната л...

ТОНИПИРИН 20 разтворими таблетки, TONYPIRYN

ТОНИПИРИН 20 разтворими таблетки, TONYPIRYN

5,88лв.

Състав: Всяка ефервесцентна таблетка съдържа: Активни вещества: paracetamol 300 mg; chlorphenamine maleate 2 mg еквивалентен на 1.42 mg chlorphenamine; sodium ascorbate 280 mg еквивалентен на 250 mg vitamin C. Помощни вещества: натриев бикарбо...

Показани от 1 до 50 общо 51 (2 страници)

Най-нови