Алергия

РИНАЛЕРЖИ CONTROL 60 ТАБЛЕТКИ 250мг / RHINALLERGY CONTROL

РИНАЛЕРЖИ CONTROL 60 ТАБЛЕТКИ 250мг / RHINALLERGY CONTROL

14,69лв.

Описание: Rhinallergy Control от Boiron е хомеопатичен лекарствен продукт, използван за профилактика и лечение на симптоми на сезонен алергичен ринит (сенна хрема): кихане, секреция и сърбеж в носа, запушен нос; сърбеж, сълзене, усещане за парене ...

NOW КВЕРЦЕТИН И БРОМЕЛАИН 120 Капсули / QUERCETIN + BROMELAIN 120 Capsules

NOW КВЕРЦЕТИН И БРОМЕЛАИН 120 Капсули / QUERCETIN + BROMELAIN 120 Capsules

78,30лв. 87,00лв.

Kaĸвo ca Quеrсеtіn & Вrоmеlаіn? Kвepцeтин (Quеrсеtіn) e биoфлaвoнoид, ĸoйтo пpитeжaвa мoщни aнтиoĸcидaнтни cвoйcтвa.Toй e вaжeн peгyлaтop нa xиcтaмин в тялoтo, ĸoйтo e oт ocнoвнo знaчeниe зa имyннaтa cиcтeмa. Вrоmеlаіn (Бpoмeлaин) e eдин oт...

Червено Рейши екстракт 500 mg 100 V капсули / Roter Reishi extrakt

Червено Рейши екстракт 500 mg 100 V капсули / Roter Reishi extrakt

62,59лв.

Описание и основни свойства на лакираната ганодерма Гъбата лакирана ганодерма (Ganoderma lucidum), наричана още лъскава ганодерма, се отличава с гладка, лъскава шапка с неправилна форма и диаметър около 10 см, ексцентрично разположено ...

Koластра 400 mg 60 капсули / Colostrum 400 mg

Koластра 400 mg 60 капсули / Colostrum 400 mg

44,19лв.

Коластрата е първото мляко на бозайниците, което се произвежда в рамките на първите 24 до 72 часа след раждането. Подобно на млякото, което се образува по-късно, тя съдържа множество протеини, ензими, витамини, минерали, есенциални и неес...

УРТИПЛЕКС 100 ТАБЛЕТКИ / URTIPLEX

УРТИПЛЕКС 100 ТАБЛЕТКИ / URTIPLEX

7,29лв.

Уртиплекс е комбинация от растителни екстракти, които детоксикират организма и пречистват кръвта. Благодарение на това допринася за облекчаване на алергии и сърбеж. Действа антисептично и по този начин подобрява функциите на кожата и лигавицата при...

ЛАВАНГАД ВАТИ 80 таблетки / LAVANGAD VATI

ЛАВАНГАД ВАТИ 80 таблетки / LAVANGAD VATI

19,00лв.

Ефективен продукт с трайно действие. Хранителна добавка Съдържа 4 натурални съставки без никакви химически и изкуствени примеси. ЛАВАНГАД ВАТИ:  - Допринася за лесно дишане, без затруднения.  - Подкрепя здравето на горните диха...

Propolis Bio / Био Прополис х 50 капсули

Propolis Bio / Био Прополис х 50 капсули

15,49лв.

Ако искате да изпитате благотворното му действие, доверете се на Propolis Bio. Това е хранителна добавка, която съдържа само най-чист, био прополис, добит от собствените кошери на френската компания Famille Mary. Прополисът премахва...

ПСИЛО-БАЛСАМ ГЕЛ 1% 50Г 1 БРОЙ / PSILO- BALSAM

ПСИЛО-БАЛСАМ ГЕЛ 1% 50Г 1 БРОЙ / PSILO- BALSAM

11,99лв.

Псило балсам е противоалергичен лекарствен продукт. Използва се за симптоматично лечение при слънчеви изгаряния и изгаряния от първа степен, ухапвания от насекоми, копривна треска (уртикария), сърбеж от различен произход, сърбяща екзема и варицела (...

ПСИЛО-БАЛСАМ ГЕЛ 1% 20Г 1 БРОЙ / PSILO- BALSAM

ПСИЛО-БАЛСАМ ГЕЛ 1% 20Г 1 БРОЙ / PSILO- BALSAM

9,39лв.

Псило балсам е противоалергичен лекарствен продукт. Използва се за симптоматично лечение при слънчеви изгаряния и изгаряния от първа степен, ухапвания от насекоми, копривна треска (уртикария), сърбеж от различен произход, сърбяща екзема и варицела (...

АЛЕРГОЗАН крем 1% 60г / ALLERGOSAN

АЛЕРГОЗАН крем 1% 60г / ALLERGOSAN

15,09лв.

СЪСТАВ : В една туба крем се съдържат: Лекарствено вещество: Chloropyramine hydrochloride – 1 g Помощни вещества: Полиетиленов гликол 300 и Полиетиленов гликол 4000 Лекарствена форма и фармако-терапевтична група: Але...

КСАЛЕРГАН сол.5мг/мл.20мл. / XALLERGAN

КСАЛЕРГАН сол.5мг/мл.20мл. / XALLERGAN

9,29лв.

Ксалерган е противоалергичен лекарствен продукт, който съдържа като активно вещество левоцетиризинов дихидрохлорид. Използва се за лечение при възрастни и деца на възраст над 2 години на проявите на: алергичен ринит (сенна хрема), вкл....

ЛЕКРОЛИН СИНЕ КАПКИ 40МГ/МЛ 10МЛ / LECROLYN SINE

ЛЕКРОЛИН СИНЕ КАПКИ 40МГ/МЛ 10МЛ / LECROLYN SINE

20,99лв.

Лекролин Сине се използва за лечение на очни симптоми, предизвикани от алергия. То действа, като спира освобождаването в очите на естествени вещества, като хистамин, които могат да доведат до алергична реакция. Признаците на алергична реакция включва...

ARTESANIA AGRICOLA Oligaler  Oligoelementos Cobre, Fósforo, Zinck Manganeso (Мед, Фосфор, Цинк, Манган) х 20 ампули за пиене

ARTESANIA AGRICOLA Oligaler Oligoelementos Cobre, Fósforo, Zinck Manganeso (Мед, Фосфор, Цинк, Манган) х 20 ампули за пиене

37,48лв. 44,09лв.

Хранителната добавка Oligaler Oligoelementos Мед, Фосфор, Цинк, Манган помага при алергии, дерматит и бронхит. Положително повлиява и при сенна хрема и хранителни непоносимости. Притежава противовъзпалителен ефект върху белите дробове. До възпаляване...

НАЗАЛЕЗЕ ДЕЦА ALLERGY BLOCKER спрей 800мг. / NASALEZE

НАЗАЛЕЗЕ ДЕЦА ALLERGY BLOCKER спрей 800мг. / NASALEZE

14,89лв.

АЛЕРДЖИ БЛОКЕР ЗА ДЕЦА спрей за нос 800 мг. е ефективен продукт, който е насочен към борбата с обикновената настинка и появата на алергии. При използването му се образува гел, върху носната лигавица, който спира дразнителите, които се разпростра...

НАЗАЛЕЗЕ ВЪЗРАСТНИ ALLERGY BLOCKER спрей 800мг.  / NASALEZE

НАЗАЛЕЗЕ ВЪЗРАСТНИ ALLERGY BLOCKER спрей 800мг.  / NASALEZE

14,89лв.

Спрей за нос за превенция срещу сенна хрема и алергии. Подходящ за възрастни, спортисти, бременни, кърмачки и деца над 18 месечна възраст. Действие: При прилагане на спрея преди излагане на среда с алергени, предотвратява&nb...

РИНИТАЛ 60 таблетки / RHINITAL

РИНИТАЛ 60 таблетки / RHINITAL

16,39лв.

Хомеопатичен лекарствен продукт за лечение и профилактика на алергични заболявания на горните дихателни пътища като сенна хрема (полиноза) и не сезонни алергични ринити (целогодишни алергични ринити). УПОТРЕБА: Прочетете внимателно листовката му, ...

ТУРМЕРИК КУРКУМА 60 капсули / TURMERIC

ТУРМЕРИК КУРКУМА 60 капсули / TURMERIC

8,99лв.

ОПИСАНИЕ: Хранителна добавка, която представлява мощен антиоксидант за поддържане на нормална защитна реакция на имунната система. Турмерик допринася за нормални нива на холестерола и за нормално функциониране на ставите, като влияе благоприятно ...

ДАОФУУД ПЛЮС 30 капсули / DAOFOOD

ДАОФУУД ПЛЮС 30 капсули / DAOFOOD

55,89лв.

Предназначение: Хранителна добавкаподпомагаща разграждането на хистамин в организма. Действие: ДАОфууд е екзогенна лесна усвоима и бионалична форма на ензима. При правилен прием той достига до червата, където в допълнение с наличния вече Дао...

МСМ 1000 мг 90 капсули / MSM

МСМ 1000 мг 90 капсули / MSM

25,19лв.

Метил-сулфонил-метанът (МСМ) облекчава болките в ставите по естествен начин като помага на тялото да образува здрава съединителна тъкан в ставите и мускулите. Освен това доставя колаген за здрава кожа, коса и нокти. МСМ на Natural Factors може да под...

КВЕРЦЕТИН КОМПЛЕКС БИОФЛАВОНОИДИ 466 мг 90 V капсули / QUERCETIN COMPLEX

КВЕРЦЕТИН КОМПЛЕКС БИОФЛАВОНОИДИ 466 мг 90 V капсули / QUERCETIN COMPLEX

71,28лв.

Кверцетинът е извлечен от семената на растението диморфандра молис и е важен флавоноид, който помага при алергии и астма. Кверцетин комплекс на Natural Factors е изключително мощна антиоксидантна формула, която е специално разработена за поддържане н...

КВЕРЦЕТИН ЛИПОМИЦЕЛ МАТРИКС 250 мг 60 софтгел капсули / QUERCETIN LIPOMICEL MATRIX

КВЕРЦЕТИН ЛИПОМИЦЕЛ МАТРИКС 250 мг 60 софтгел капсули / QUERCETIN LIPOMICEL MATRIX

30,65лв.

Кверцетин 250 mg LipoMicel Matrix 10 X Higher Absorption на канадската компания Natural Factors е мощен антиоксидант, спомагащ за защита на клетките от оксидативен стрес и подпомагащ нормалното състояние на организма. Основни свойства: Допри...

КВЕРЦЕТИН ЛИПОМИЦЕЛ МАТРИКС 250 мг 30 софтгел капсули / QUERCETIN LIPOMICEL MATRIX

КВЕРЦЕТИН ЛИПОМИЦЕЛ МАТРИКС 250 мг 30 софтгел капсули / QUERCETIN LIPOMICEL MATRIX

18,57лв.

Кверцетин 250 mg LipoMicel Matrix 10 X Higher Absorption на канадската компания Natural Factors е мощен антиоксидант, спомагащ за защита на клетките от оксидативен стрес и подпомагащ нормалното състояние на организма. Основни свойства: Допри...

КВЕРЦЕТИН БИОАКТИВ 50 мг 60 V-капсули / QUERCETIN BIOACTIVE

КВЕРЦЕТИН БИОАКТИВ 50 мг 60 V-капсули / QUERCETIN BIOACTIVE

48,18лв.

Ензимно модифицираният изокверцетин на Natural Factors има висока биодостъпност. Кверцетинът е флавоноид, който има противоалергично действие. Освен това той е антиоксидант, който предпазва от сърдечно-съдови болести. Кверцетинът има ниска биодостъпн...

МОМАНОС назален спрей 50мкг доза 60 дози / MOMANOS

МОМАНОС назален спрей 50мкг доза 60 дози / MOMANOS

15,29лв.

МомаНос съдържа активното вещество мометазонов фуроат, от групата на лекарствата, наречени кортикостероиди. Когато мометазонов фуроат се впръска в носа, спомага за облекчаване на възпалението (подуване и дразнене в носа). MomaNos се използв...

ДАОЗИН 10 таблетки / DAOZIN Stada

ДАОЗИН 10 таблетки / DAOZIN Stada

21,89лв.

ДАОЗИН 10 таблетки / DAOZIN Stada   DAOSIN e хранителна добавка, съдържаща ензима диаминоксидаза (ДАО), който разгражда в червата хистамина, съдържащ се в храните. Какво е хистамин? Хистаминът е биологично активно вещество - медиатор...

СНИЗТОП 30 таблетки/SNIZTOP

СНИЗТОП 30 таблетки/SNIZTOP

17,19лв.

Снизтоп представлява изцяло натурална хранителна добавка с портокалов вкус. Облекчава изключително бързо симптомите на алергия (течащ нос, сърбеж и др.) - само за 10 - 15 минути. Допринася за нормалната работа на имунната система, намалявайки чувстви...

АЛЕРСОЛ крем SPF30 100 мл. / ALLERSOL

АЛЕРСОЛ крем SPF30 100 мл. / ALLERSOL

28,99лв.

Алерсол противоалергичен слънцезащитен крем SPF30 за след излагане на слънце е ново поколение продукт за комбинирана UV-протекция, показано при кожни реакции на алергична свръхчувствителност след излагане на слънце. Слънцезащитният крем се ...

БРЕТЕЙД - ЗА АЛЕРГИЯ, АСТМА, СЕННА ХРЕМА И БРОНХИТ 30капс, 450mg

БРЕТЕЙД - ЗА АЛЕРГИЯ, АСТМА, СЕННА ХРЕМА И БРОНХИТ 30капс, 450mg

17,40лв.

100% натурален продукт, който осигурява положителен ефект и облекчава дихателните нарушения. Хранителна добавка Ефективна формула с природни съставки и продължително действие. БРЕТЕЙД е уникално естествено решение за облекчение при ал...

АЛЕРТЕСИН 10мг 7 таблетки/ALLERTESIN

АЛЕРТЕСИН 10мг 7 таблетки/ALLERTESIN

4,59лв.

АЛЕРТЕСИН е противоалергично лекарство, съдържащо цетиризин, което се използва при възрастни и деца на и над 6-годишна възраст: •             за облекчаване на симптомите при сезонен...

ПОЛИСОРБ ПЛЮС прах 25гр/ POLISORB PLUS

ПОЛИСОРБ ПЛЮС прах 25гр/ POLISORB PLUS

39,90лв.

ПОЛИСОРБ ПЛЮС е комбинация от 98% колоиден силициев диоксид и 2 % янтърна киселина. Предназначен е за детоксикация и прочестване на организма. Подсилва имунитета. Състав: Колоиден силициев двуокис, янтарна киселина Приложение: • &...

АЛЛЕРДЕП спрей 30мл/ ALLERDEP

АЛЛЕРДЕП спрей 30мл/ ALLERDEP

11,19лв.

АЛЛЕРДЕП е назален спрей предназначен за приложение при алергичен ринит Предназначение: Благоприятства механичното отстраняване на алергени от носната кухина Съдейства за облекчаване на раздразнението на носа Овлажнява и предпазва носнат...

НОНИ 60 капсули АРОМАНИЯ

НОНИ 60 капсули АРОМАНИЯ

17,99лв.

Нони 60 Vcaps Действие: Екстрактът от плод на Нони усилва имунната система и осигурява необходими за организма витамини, минерали, ензими и аминокиселини. Подпомага регенерацията на клетките и подобрява цялостния имунитет. Плодът Нони е е...

АЛЕРИ НАЗАЛЕН ПРАХОВ СПРЕЙ / ALLERI

АЛЕРИ НАЗАЛЕН ПРАХОВ СПРЕЙ / ALLERI

15,79лв.

Алери – алергийна бариера Действие след 3 минути Бързо облекчение на симптомите на алергии към полени и прах: - течащ нос -задръстени синуси и затруднено дишане -често кихане -сърбеж и сълзене от очите Описание: Алери е ...

АЛЕРГАМИН 30 капсули / ALERGAMIN

АЛЕРГАМИН 30 капсули / ALERGAMIN

19,29лв.

Алергамин при алергии. Предназначение: Благоприятства: - нормалната дейност на имунната система - нормалните имунни механизми на организма - нормалната противоалергична устойчивост - не предизвиква сънливост и отпадналост Състав:...

АЛЕРГОЗАН маз 18гр. / ALLERGOSAN ointment

АЛЕРГОЗАН маз 18гр. / ALLERGOSAN ointment

8,19лв.

Състав В една туба крем се съдържат: Лекарствено вещество: Chloropyramine hydrochloride - 1 g Помощни вещества: Полиетиленов гликол 300 и Полиетиленов гликол 4000 Алергозан под формата на крем е антиалергичен продукт. Показания ухап...

АЛЕРГОЗАН КРЕМ 18гр. / ALLERGOSAN CREAM

АЛЕРГОЗАН КРЕМ 18гр. / ALLERGOSAN CREAM

7,89лв.

Състав В една туба крем се съдържат: Лекарствено вещество: Chloropyramine hydrochloride - 1 g Помощни вещества: Полиетиленов гликол 300 и Полиетиленов гликол 4000 Алергозан под формата на крем е антиалергичен продукт. Показания ухап...

АЛЕРГОДИЛ назал спрей 10 мл. /ALLERGODIL nasal spray

АЛЕРГОДИЛ назал спрей 10 мл. /ALLERGODIL nasal spray

12,59лв.

Алергодил спрей за нос, разтвор е противоалергичен лекарствен продукт за назално приложение, съдържащ азеластинов хидрохлорид като активно вещество. Алергодил спрей за нос, разтвор се прилага за симптоматично лечение на сенна хрема (сезонен алергичен...

НОНИ 60 капсули / NONI NUTRA FOR YOU

НОНИ 60 капсули / NONI NUTRA FOR YOU

33,99лв.

Нони е суперхраната на Полинезия. Плодът на растението Morinda citrifolia, по-добре познат като Нони, е популярно средство за защита на организма в полинезийската народна медицина и се използва от повече от две хилядолетия. Заради изключителните му и...

МАНГОСТИН 60 капсули / MANGOSTEEN NUTRA FOR YOU

МАНГОСТИН 60 капсули / MANGOSTEEN NUTRA FOR YOU

37,79лв.

Garcinia mangostana (Мангостин) е известен като „Кралят на плодовете“. Той е тропически плод, съдържащ много малко калории, а богат на микроелементи и фибри. Съдържа основни хранителни вещества, които са необходими за нормалния растеж,...

БЕПАНТЕН СЕНСИДЕРМ крем 20г. / BEPANTHEN SENSIDERM

БЕПАНТЕН СЕНСИДЕРМ крем 20г. / BEPANTHEN SENSIDERM

13,59лв.

Облекчава сърбежа и зачервяването при кожни раздразнения Bepanthen Сенсидерм Крем е формула, която не съдържа кортизон и съчетава ефекта от намаляване и успокояване на сърбежа с този на регенериране на естествената бариера на кожата, като по този ...

АРТЕЛАК ЕКТОИН капки за очи при алергичен конюктивит 10мл./ ARTELAC ECTOIN

АРТЕЛАК ЕКТОИН капки за очи при алергичен конюктивит 10мл./ ARTELAC ECTOIN

16,79лв.

Предназначение: Артелак Ектоин колир е медицинско изделие за приложение в очите. За лечение и превенция на симптомите на сезонен и целогодишен алергичен конюктивит. Съдържа 100% естествен ектоин, който има противовъзпалителни свойства: ...

КСИЛОМЕТАЗОЛИН 0,1% капки за нос 10мл / XYLOMETAZOLIN

КСИЛОМЕТАЗОЛИН 0,1% капки за нос 10мл / XYLOMETAZOLIN

3,79лв.

Какво представлява КСИЛОМЕТАЗОЛИН Ксилометазолинът е производно на имидазолина. Притежава симпатикомиметично действие. Приложен върху лигавицата на носа, предизвиква свиване на кръвоносните съдове, премахва отока, потиска хиперемията на лигавицата...

КАЛЦИЕВ ГЛЮКОНАТ ЛАКТАТ 150мл. / Ca Gluconate-Laktate

КАЛЦИЕВ ГЛЮКОНАТ ЛАКТАТ 150мл. / Ca Gluconate-Laktate

6,09лв.

10 % сироп Калциев глюконат - лактат с вкус мандарина Калциевия глюконат-лактат представлява високо разтворима и усвояема форма на калция. Допълнителен прием на калций е препоръчителен при ускорен растеж на деца и юноши. Допълнителният прием на ка...

Глутен Контрол 60 капсули / Gluten Control

Глутен Контрол 60 капсули / Gluten Control

35,99лв.

Gluten Control е формула, специално разработена да подпомага смилането на глутен, казеин и други протеини, които предизвикват алергии и хранителни непоносимости. Gluten Control съдържа DPP-IV (дипептидил пептидаза IV). Това е ензимен комплекс, кой...

АЛЕРДЖИ КОНТРОЛ 20 таблетки за дъвчене / ALLERGY CONTROL

АЛЕРДЖИ КОНТРОЛ 20 таблетки за дъвчене / ALLERGY CONTROL

18,19лв.

Подпомага имунния отговор на организма при излагане на алергени. Алерджи Контрол е 100% натурална хранителна добавка. Неговата патентована формула се основава на стандартизирани протеини от пъдпъдъчи яйца. Алерджи Контрол благоприятства състоян...

ВЕРОВАЛ ТЕСТ ЗА ОТКРИВАНЕ НА АЛЕРГИИ / VEROVAL PAUL HARTMANN

ВЕРОВАЛ ТЕСТ ЗА ОТКРИВАНЕ НА АЛЕРГИИ / VEROVAL PAUL HARTMANN

33,29лв.

Бърз тест за откриване на алергия към котешки косми, тревни полени и прахови акари Много хора страдат от типични алергични оплаквания като кихане, запушен нос или дразнене на очите, без да знаят към какво точно са алергични. Използвайки домашния т...

ИНФЛУНАЗАЛ хомеопатичен назал спрей 20мл., INFLUNASAL spray

ИНФЛУНАЗАЛ хомеопатичен назал спрей 20мл., INFLUNASAL spray

17,89лв.

Инфлуназал е хомеопатичен лекарствен продукт за лечение на хроничен ринит. Какво съдържа Инфлуназал Активното вещество е: Луфа оперкулата dil. D4 1.0 g в 10 g спрей за нос. Другите съставки са: бензалкониев хлорид, динатриев едетат, натриев ...

ФИТОАЛЕРГИН при алергия 30 капсули, PHYTOALLERGIN

ФИТОАЛЕРГИН при алергия 30 капсули, PHYTOALLERGIN

14,99лв.

Свойства: Поддържането на здрава дихателна система значително улеснява дишането, особено за тези, които може да страдат от алергии или астма. Някои от факторите, които влияят на дихателната система включват тютюнопушене, замърсяването на окол...

Мурсалски чай Екстракт 300мл ЛАЙФ НУТРИШЪН

Мурсалски чай Екстракт 300мл ЛАЙФ НУТРИШЪН

20,79лв.

Sideritis scardica, позната още като Мурсалски чай, е билка, която от десетилетия е световно известна и хиляди хора по света се радват на нейните благотворни влияния. В България, обаче, дълго време е била пазена в тайна и само висши дъ...

ФЕНИСТИЛ гел 50 гр., FENISTIL GEL

ФЕНИСТИЛ гел 50 гр., FENISTIL GEL

14,99лв.

ФЕНИСТИЛ ГЕЛ съдържа активна съставка, която принадлежи към групата медикаменти, наречени антихистамини. ФЕНИСТИЛ ГЕЛ се използва за облекчаване на сърбеж свързан с кожни реакции като кожни обриви, уртикария, ухапвания от насекоми, слънчеви изгаряни...

Показани от 1 до 50 общо 76 (2 страници)

Най-нови