Чайкафарма

Сравнeние на артикули (0)


ТОНИПИРИН 20 разтворими таблетки, TONYPIRYN

ТОНИПИРИН 20 разтворими таблетки, TONYPIRYN

5,88лв.

Състав: Всяка ефервесцентна таблетка съдържа: Активни вещества: paracetamol 300 mg; chlorphen..

ИБУФЕН 200мг. за болка 20 разтворими таблетки, IBUFEN

ИБУФЕН 200мг. за болка 20 разтворими таблетки, IBUFEN

9,39лв.

Приложение: Ибуфен спада към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни лекарства...

Показани от 1 до 2 общо 2 (1 страници)