Хрема

ФЛУИАЛСПРЕЙ ГЕЛ / FLUIAL SPRAY GEL

ФЛУИАЛСПРЕЙ ГЕЛ / FLUIAL SPRAY GEL

18,99лв.

Описание: Флуиал спрей гел е специализирано медицинско изделие с N-ацетилцистеин и колоидно сребро, което подпомага хидратацията на носната лигавица, втечняването на гъстия секрет и последващото му отстраняване. Fluial Spray Gel е пре...

ЦИНК ++ ESSENTIAL OILS капки 100мл АЛИАНС СЪРВИЗ / Zink++ Essential oils ALLIANCE SERVICE

ЦИНК ++ ESSENTIAL OILS капки 100мл АЛИАНС СЪРВИЗ / Zink++ Essential oils ALLIANCE SERVICE

8,99лв.

Zink++ Essential oils от Alliance Service е течна хранителна добавка със 100% натурални масла и цинк. Комбинацията от четирите съставки подпомага терапията при настинка и подпомага имунитета. Високобионаличните - йонен Цинк, масло от Б...

СТОДАЛ ПРОСТУДА И КАШЛИЦА СИРОП 200МЛ / STODAL

СТОДАЛ ПРОСТУДА И КАШЛИЦА СИРОП 200МЛ / STODAL

12,99лв.

Стодал на Boiron е хомеопатичен лекарствен продукт, традиционно използван за симптоматично лечение на простуда (хрема, запушен нос, кихане и леки болки в гърлото) и кашлица (суха и влажна). Активни съставки: Dulcamara - при секрети от носа и...

ХАЯ ЛАБС СЕЛЕН 100 КАПСУЛИ 100МКГ / SELENIUM

ХАЯ ЛАБС СЕЛЕН 100 КАПСУЛИ 100МКГ / SELENIUM

19,59лв.

Селенът се употребява при настинки, грипове и вируси, тъй като подсилва имунитета. Той се смята за важен елемент на храненето. Селенът е съществена част от антиоксидантния ензим глутатион пероксидаза. Той помага за предпазване на клетките от...

МУКОСОФТ 10 САШЕТА 600МГ АДИФАРМ / MUKOSOFT

МУКОСОФТ 10 САШЕТА 600МГ АДИФАРМ / MUKOSOFT

11,59лв.

Мукософт Сашета се характеризира като лекарствено средство под формата на прах за перорално приемане, съдържащ ацетилцистеин, служещ за втечняване и подпомагане отхрачването на гъстите бронхиални секрети при остри и хронични заболявания на бронх...

ЛАВАНГАД ВАТИ 80 таблетки / LAVANGAD VATI

ЛАВАНГАД ВАТИ 80 таблетки / LAVANGAD VATI

19,00лв.

Ефективен продукт с трайно действие. Хранителна добавка Съдържа 4 натурални съставки без никакви химически и изкуствени примеси. ЛАВАНГАД ВАТИ:  - Допринася за лесно дишане, без затруднения.  - Подкрепя здравето на горните диха...

Sirop Propolis Bio (Miel, Euacalyptus, Echinacée) / Сироп Прополис БИО с пчелен мед, евкалипт и ехинацея 150 ml

Sirop Propolis Bio (Miel, Euacalyptus, Echinacée) / Сироп Прополис БИО с пчелен мед, евкалипт и ехинацея 150 ml

18,69лв.

Пчелният мед, прополис, ехинацея и евкалипт са част от формулата на Sirop Propolis Bio (Miel, Euacalyptus, Echinacée) - Сироп Прополис БИО на френската компания Famille Mary®. Той има таргетирано действие при възпалено гърло, н...

СИНУВИТАЛ 50мл. / SINUVITAL

СИНУВИТАЛ 50мл. / SINUVITAL

10,29лв.

Предназначение:     Подпомага нормалното функциониране на синусите;     Действа благоприятно върху дейността на горните дихателни пътища;     Допринася за нормалното функциониране на имунната система;...

РИНОСТОП СПРЕЙ ЗА НОС 0,1% 10МЛ / RHINOSTOP

РИНОСТОП СПРЕЙ ЗА НОС 0,1% 10МЛ / RHINOSTOP

7,00лв.

Риностоп 0,1% спрей за нос съдържа активно вещество от групата на така наречените деконгестанти. При впръскване в носа действа директно върху кръвоносните съдове (артерии и вени) в носната лигавица, като предизвиква свиването им. В резултат на това п...

ГРИПОФЕН АНТИТУСИВ 10 САШЕТА 500МГ/200МГ/10МГ / GRIPOFEN

ГРИПОФЕН АНТИТУСИВ 10 САШЕТА 500МГ/200МГ/10МГ / GRIPOFEN

9,59лв.

Лекарствен продукт без лекарско предписание, който съдържа като активни съставки парацетамол, гвайфенезин и фенилефрин. Парацетамол облекчава болката и понижава повишената температура. Гвайфенезин улеснява отхрачването, а фенилефрин намалява ото...

АЦЦ МЕД И ЛИМОН 600МГ 10 САШЕТА / ACC

АЦЦ МЕД И ЛИМОН 600МГ 10 САШЕТА / ACC

15,89лв.

АЦЦ Мед и Лимон се прилага за втечняване на бронхиалния секрет и улесняване на отхрачването при остри и хронични белодробни болести като остър и хроничен бронхит, хронична обструктивна болест (ХОББ), бронхиектазии (трайно разширение на бронхите), свъ...

ARTESANIA AGRICOLA Tomillo Plantis Тинктура Мащерка х 50 ml

ARTESANIA AGRICOLA Tomillo Plantis Тинктура Мащерка х 50 ml

16,18лв. 19,04лв.

Tomillo Plantis® е хранителна добавка с екстракт от мащерка – естествено природно средство при проблеми с дихателните пътища. Лековитата билка се отличава с високо съдържание на целебния тимол, който стимулира очистването на дих...

ARTESANIA AGRICOLA PROPOLINA SPREY NASAL 30 ML

ARTESANIA AGRICOLA PROPOLINA SPREY NASAL 30 ML

23,38лв. 27,51лв.

Назалният спрей Propolina® е отлично средство за облекчаване на симптомите при инфекции на горните дихателни пътища. Той съдържа само натурални съставки като бяла ружа, готу кола, хиалуронова киселина, алантоин, алое барбаденсис и про...

МАРИМЕР ДОЗИ за инхалации 2.2% 5мл 30 броя / MARIMER

МАРИМЕР ДОЗИ за инхалации 2.2% 5мл 30 броя / MARIMER

16,99лв.

Маример Хипертоничен разтвор за инхалации 2.2% за бебета, деца и възрастни. Освобождава дихателните пътища и деконгестира бронхиалната лигавица При запушени горни дихателни пътища Втечнява и премахва  излишния...

БРОНХОЦЕЯ САШЕТА 14 / BRONCHOCEA

БРОНХОЦЕЯ САШЕТА 14 / BRONCHOCEA

10,29лв.

Билкацея сашета за перорален разтвор на билкова основа с вкус на мента. Нейния уникален комплекс, от внимателно подбрани и доказани в практиката билки, заедно осигуряват благоприятен ефект върху дихателните пътища и устната кухина. Предназначение: ...

ТЕРАФЛУ ПРОСТУДА И ГРИП ЕКСТРА 14 САШЕТА / THERAFLU

ТЕРАФЛУ ПРОСТУДА И ГРИП ЕКСТРА 14 САШЕТА / THERAFLU

14,59лв.

Лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на сашета, който съдържа активни съставки парацетамол, фенилефринов хидрохлорид, фенираминов малеат и се прилага при грип и простудни заболявания. Терафлу Усилена Формула при простуда и грип оси...

ТЕРАФЛУ ФОРТЕ ПРОСТУДА И КАШЛИЦА 16 капсули / THERAFLU FORTE

ТЕРАФЛУ ФОРТЕ ПРОСТУДА И КАШЛИЦА 16 капсули / THERAFLU FORTE

9,39лв.

Силата на Терафлу идва под формата на капсули с новия Терафлу Форте Простуда и Кашлица (500 mg Парацетамол/ 6,1 mg Фенилефринов хидрохлорид/ 100 mg Гвайфенезин) Терафлу Форте капсули са създадени за активни хора с динамиче...

НАЗО ЛИБЕРО инхалации разтвор 0.9% NaCl + ХИАЛУРОН 5мл. 10 броя / NASO LIBERO

НАЗО ЛИБЕРО инхалации разтвор 0.9% NaCl + ХИАЛУРОН 5мл. 10 броя / NASO LIBERO

13,99лв.

Разтвор за инхалации в монодози. Стерилен продукт за небулизация / инхалиране. Действие: Не съдържа консерванти. Подходящ за инхалации. Действа чрез различни механизми. Улеснява движението на секретите от дихателните пътища. Улеснява дишането. ...

ГЕЛОМИРТОЛ ФОРТЕ 300мг 10 капсули / GELOMIRTOL FORTE

ГЕЛОМИРТОЛ ФОРТЕ 300мг 10 капсули / GELOMIRTOL FORTE

7,59лв.

ГелоМиртол форте се използва за симптоматично лечение на остри и хронични бронхити и синуити. Повлиява секрецията и кашлицата при заболявания на дихателните пътища, втечнява сгъстения секрет, засилва отделянето му, улеснява отхрачването и има противо...

ФИТОЛОР ХИПЕРТОНИК СПРЕЙ 50 МЛ / FITOLOR

ФИТОЛОР ХИПЕРТОНИК СПРЕЙ 50 МЛ / FITOLOR

8,20лв.

Хипертоничният разтвор на морска сол подобрява и поддържа физиологичната функция на лигавицата, постилаща носната кухина. Редовната му употреба намалява нейното набъбване. Това влияе изключително благоприятно върху дишането. Продуктът е без странични...

ФИТОЛОР ПРОПОЛИС ЛАЙКА И МАЩЕРКА 18 таблетки / FITOLOR

ФИТОЛОР ПРОПОЛИС ЛАЙКА И МАЩЕРКА 18 таблетки / FITOLOR

5,79лв.

Действие:     Оказват благоприятен ефект върху гърлото и респираторния тракт.     Подсилват имунната система.     Помагат за нормалното регенериране на епитела на бронхите и гърлото и подобряват тях...

ФИТОЛОР 18 ПАСТИЛИ МЕД И ЛИМОН / FITOLOR

ФИТОЛОР 18 ПАСТИЛИ МЕД И ЛИМОН / FITOLOR

5,79лв.

Фитолор пастили съдържат комбинация от растителни екстракти с доказани от народната медицина, практиката и научни проучвания благоприятни действия върху възпалителните процеси в гърлото. Фитолор пастили подпомагат нормалната функция на дихателните...

ФИТОЛОР ПАСТИЛИ БОРОВИНКА 18 / FITOLOR

ФИТОЛОР ПАСТИЛИ БОРОВИНКА 18 / FITOLOR

5,79лв.

Фитолор пастили съдържат комбинация от растителни екстракти с доказани от народната медицина, практиката и научни проучвания благоприятни действия върху възпалителните процеси в гърлото. Фитолор пастили подпомагат нормалната функция на дихателните...

НАЗО ЛИБЕРО ХИПЕРТОНИЧЕН НАЗАЛЕН СПРЕЙ МЕНТОЛ+ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА 100МЛ / NASO LIBERO

НАЗО ЛИБЕРО ХИПЕРТОНИЧЕН НАЗАЛЕН СПРЕЙ МЕНТОЛ+ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА 100МЛ / NASO LIBERO

14,59лв.

При първите признаци на настинка, синузит или ринит. За отпушване на дихателните пътища и отстраняване на секрета. Може да се използва от възрастни и деца над 6 години. Минимален брой на впръскванията - 2-3 пъти дневно. Да не се пръсква повече от 6 п...

ЙАЛОКЛИЙН спрей за гърло 30мл./IALOCLEAN

ЙАЛОКЛИЙН спрей за гърло 30мл./IALOCLEAN

20,09лв.

Йалоклийн спрей за гърло е медицинско изделие, предназначено за спомагателно лечение на заболявания на горните дихателни пътища. Препаратът действа облекчаващо при кашлица, дразнене и дращене и болки в гърлото, симптоми на настинка и грип, орофаринги...

ЙАЛОКЛИЙН назален спрей 30мл./IALOCLEAN

ЙАЛОКЛИЙН назален спрей 30мл./IALOCLEAN

20,29лв.

ЙАЛОКЛИЙН е спрей на основата на хиалуронова киселина. Има  защитен ефект върху носната лигавица. Хиалуроновата киселина залепва по повърхността на лигавицата. Задърa наличната вода, като образува защитен слой, който облекчава раздразнената муко...

ЙАЛОКЛИЙН ДИФЕНС 14 сашети/ IALOCLEAN DEFENSE

ЙАЛОКЛИЙН ДИФЕНС 14 сашети/ IALOCLEAN DEFENSE

24,08лв.

Йалоклийн Дифенс представлява нова комбинирана формула, подпомагаща организма преди и след поява на първи симптоми на вирусни инфекции. Базирана е на хиалуронова киселина, пробиотик Лактобацилус плантарум и витамин B6. Описание:  Имунос...

НАЗО ЛИБЕРО Евкалипт+ Хиалуронова киселина спрей 100мл /Naso Libero

НАЗО ЛИБЕРО Евкалипт+ Хиалуронова киселина спрей 100мл /Naso Libero

11,99лв.

НАЗО ЛИБЕРО Hypertonic nasal spray e нелекарствен продукт, представляващ хипертоничен назален спрей от натурална морска вода, обгатена с евкалипт и хиалуронова киселина, за отпушване на горните дихателни пътища и отстраняване на нежеланите секрети. Н...

СИЛЕКТУС 30 таблетки/ Silectus

СИЛЕКТУС 30 таблетки/ Silectus

7,19лв.

Силектус е продукт на растителна основа с благоприятен ефект върху нормалната функция на горните дихателни пътища. Съдържа специална селекция от 100 % природни съставки, които ефикасното облекчават и успокояват гърлото, устата и фаринкса, подпомагат ...

КОЛИЙФ БРИЙТ ИЗИ 6 ЛЕПЕНКИ/ Colief Breathe Easy

КОЛИЙФ БРИЙТ ИЗИ 6 ЛЕПЕНКИ/ Colief Breathe Easy

11,99лв.

Колийф Брийт Изи предлага нов, уникален начин за подпомагане на дишането при деца над 3 години. Лепенките съдържат специално подбрана комбинация от естествени етерични масла, които благоприятно повлияват процеса на дишане през носа. След пост...

СИНУЛАН Джуниър Експрес ФОРТЕ 3+ спрей за нос 20мл./ Sinulan Junior Express Forte

СИНУЛАН Джуниър Експрес ФОРТЕ 3+ спрей за нос 20мл./ Sinulan Junior Express Forte

16,19лв.

СИНУЛАН Джуниър Експрес Форте е назален спрей за деца над 3 години. Изотоничен разтвор. Съдържа патентованата съставка Captomucil. Спреят е подходящ за лечение на респираторни заболявания, протичащи с повишено отделяне на мукус, настинка, ринит, рино...

ФИТОБАЛМ ФИТОБИМБИ VAPOR 30 мл./FITOBALM FITOBIMBI VAPOR

ФИТОБАЛМ ФИТОБИМБИ VAPOR 30 мл./FITOBALM FITOBIMBI VAPOR

16,89лв.

ФИТОБАЛМ ФИТОБИМБИ VAPOR 30 мл./FITOBALM FITOBIMBI VAPOR Фитобалм Vapor, създаден от Pharmalife Research, е смес от балсамови етерични масла от Бор, Евкалипт, Мента и Сребриста ела. Добавя се в съд с вода и се оставя върху радиатора или се използв...

ИМУНЕЙД - ЗА СИЛЕН ИМУНИТЕТ ПРЕЗ ЗИМАТА И ЛЯТОТО, ПРЕМАХВА ВИРУСИТЕ, 30капс, 725mg

ИМУНЕЙД - ЗА СИЛЕН ИМУНИТЕТ ПРЕЗ ЗИМАТА И ЛЯТОТО, ПРЕМАХВА ВИРУСИТЕ, 30капс, 725mg

17,40лв.

100% натурален продукт, който има изразено антивирусно и антибактериално действие. Хранителна добавка Ефективна формула с 19 природни съставки за железен имунитет. ИМУНЕЙД е оригинална формула съставена от стандартизирани билкови съставки,...

БРЕТЕЙД - ЗА АЛЕРГИЯ, АСТМА, СЕННА ХРЕМА И БРОНХИТ 30капс, 450mg

БРЕТЕЙД - ЗА АЛЕРГИЯ, АСТМА, СЕННА ХРЕМА И БРОНХИТ 30капс, 450mg

17,40лв.

100% натурален продукт, който осигурява положителен ефект и облекчава дихателните нарушения. Хранителна добавка Ефективна формула с природни съставки и продължително действие. БРЕТЕЙД е уникално естествено решение за облекчение при ал...

СИНУЛАН ЕКСПРЕС ФОРТЕ спрей за нос 15мл./SINULAN EXPRESS FORTE

СИНУЛАН ЕКСПРЕС ФОРТЕ спрей за нос 15мл./SINULAN EXPRESS FORTE

16,99лв.

СИНУЛАН ЕКСПРЕС ФОРТЕ спрей за нос 15мл./SINULAN EXPRESS FORTE Синулан Експрес Форте е медицинско изделие под формата на назален спрей за лечение на ринит и синузит. Синулан Експрес Форте е вискозен продукт за отпушване на носа и лечение на сим...

ТЕНОРОС 15 таблетки за смучене /TENOROS

ТЕНОРОС 15 таблетки за смучене /TENOROS

10,99лв.

Хранителна добавка с подсладител ТЕНОРОС е иновативен продукт, разработен специално като хранителна добавка под формата на таблетки за смучене за нормално функциониране на имунната система и благоприятно повлияване функцията на дихателната система...

СПИРАНТО 5 лепенки за отпушване на носа / SPIRANTO DECONGESTATION PATCHES

СПИРАНТО 5 лепенки за отпушване на носа / SPIRANTO DECONGESTATION PATCHES

7,99лв.

СПИРАНТО е трипластов пластир, напоен с етерични масла от евкалипт, мента и лавандула. Той се поставя върху дреха в областта на гърдите и телесната температурата активира изпарението на етеличните масла. СПИРАНТО възвръща комфорта, улеснява и подк...

ХЮМЕР ХИПЕРТОНИЧЕН спрей за нос 100% 50мл./ HUMER Hipertonic

ХЮМЕР ХИПЕРТОНИЧЕН спрей за нос 100% 50мл./ HUMER Hipertonic

10,49лв.

100% Морска вода. Хюмер Запушен нос при бебета, деца и възрастни е хипертоничен разтвор, който отпушва носа и улеснява почистването на назалните канали в случай на настинка, синузит и алергичен ринит при бебета над 3 месеца, деца и възрастни. За п...

ХЮМЕР СТОП ВИРУС спрей за нос 15мл./HUMER Stop Virus

ХЮМЕР СТОП ВИРУС спрей за нос 15мл./HUMER Stop Virus

12,99лв.

Хюмер Стоп вирус, спрей за нос е медицинско изделие, което предпазва от настинка и грип, като "улавя" вирусите и помага на организма да ги елиминира. Хюмер Стоп вирус, спрей за нос действа както срещу вирусите, които вече са в носната ку...

КСИЛОГЕЛ 0.05% 10мл спрей/ XYLOGEL

КСИЛОГЕЛ 0.05% 10мл спрей/ XYLOGEL

7,59лв.

Продуктът Ксилогел 0,05% е под формата на гел и съдържа ксилометазолинов хидрохлорид. Приложен върху лигавицата, предизвиква свиване на кръвоносните съдове, ликвидира отока, потиска хиперемията на лигавицата на носоглътката и намалява количеството на...

КСИЛОГЕЛ 0.1% 10мл спрей/ Xylogel

КСИЛОГЕЛ 0.1% 10мл спрей/ Xylogel

7,20лв.

Продуктът КСИЛОГЕЛ 0,1% е под формата на гел и съдържа ксилометазолинов хидрохлорид. Приложен върху лигавицата, предизвиква свиване на кръвоносните съдове, ликвидира отока, потиска хиперемията на лигавицата на носоглътката и намалява количеството на ...

КУИКС АКУТ назален спрей 2.6% 100мл./Quixx ACUTE

КУИКС АКУТ назален спрей 2.6% 100мл./Quixx ACUTE

12,79лв.

КУИКС АКУТ / Quixx acute назален спрей осигурява естествено почистване и релаксация на нос. Той помага за облекчаване на раздразнения нос при настинка, грип, алергия. Разтваря мукуса и улеснява отстраняването му. ...

ШУСЛЕРОВА СОЛ 4 МАЗ Калиум хлоратум D4 50гр/ Kalium chloratum D4

ШУСЛЕРОВА СОЛ 4 МАЗ Калиум хлоратум D4 50гр/ Kalium chloratum D4

17,99лв.

ШУСЛЕРОВА СОЛ №4 Kalium chloratum D4 Хомеопатичен лекарствен продукт без специфични терапевтични показания. Прилага се при хрема с бяло-сив секрет, запушен нос и трудно отделящи се секрети; разширени вени, милиарен обрив по лицето и тялото и бр...

АЗЕОЛ АБ 30 капсули/ AZEOL AB

АЗЕОЛ АБ 30 капсули/ AZEOL AB

17,99лв.

АЗЕОЛ АВ е хранителна добавка на базата на масло от камелина и етерични масла от евкалипт, канела, розмарин и морков. Повлиява благоприятно функцията на горните дихателни пътища и допринася за бързото възстановяване след прекарани заболявания. Засилв...

БЕЙБИКАП 10 ампули за нос и очи по 5мл /Babycap

БЕЙБИКАП 10 ампули за нос и очи по 5мл /Babycap

3,79лв.

Бейбикап ампули с физиологичен разтвор 10 броя по 5мл. Медицинско изделие Стерилен разтвор за еднократна употреба. Не е предназначен за инжектиране. Предназначение: Препоръчва се за ежедневна хигиена и прочистване на носа или очите при...

БЕЙБИ КАП спрей за нос 30мл./ BABYCAP nose spray

БЕЙБИ КАП спрей за нос 30мл./ BABYCAP nose spray

5,69лв.

БЕЙБИ КАП спрей за нос 30мл. Изотоничен разтвор на морска вода с микроелементи за ежедневна хигиена на носа при деца и бебета от 1 месец на живота. Носът, който е начален участък на дихателната система, изпълнява много физиологични функции. ...

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

ТЕРАФЛУ МАКС при простуда и кашлица 10 сашета/ THERAFLU MAX

13,00лв.

Терафлу Макс Простуда и Кашлица прах за перорален разтвор облекчава симптомите на простуда, втрисане и грип. Тези симптоми включват лека и умерена болка, треска, температура, запушен нос и продуктивна кашлица. Терафлу Макс Простуда и Кашлица е лек...

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

ТЕРАФЛУ Усилена формула при грип и настинка 10 сашета/ Theraflu

11,29лв.

Терафлу усилена формула е комбинация от  Парацетамол- с температуропонижаващо действие, фенирамин малеат-антихистамин, който спира секрецията от ниоса, и фенилефрин хидрохлорид-деконгестант с отбъбващ ефект върху носната лигавица. Активните с...

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

ФЛУРАПИД С 10 капсули/ FLURAPID C

4,69лв.

ФЛУРАПИД С е лекарствен продукт без лекарско предписание за бързо облекчавне на симптомите при грип и настинка. Съдържа парацетамол, Витамин С и противоалергична съставка -хлорфенаминов малеат. Парацетамол- противовъзпалително и температуропони...

КлинСин Мед 16 сашети + ДУШ БУТИЛКА/ ClinSin Med

КлинСин Мед 16 сашети + ДУШ БУТИЛКА/ ClinSin Med

18,79лв.

При синузит, ринит, преди и след хирургична операция на носа и синусите, наличие на високи нива на запрашаване или прекомерно сух въздух, за овлажняване на носната лигавица след лечение с лекарствени продукти за приложение в носа. Приложение Пр...

Показани от 1 до 50 общо 156 (4 страници)

Най-нови