Болка при растеж на зъби

ТЕМПАЛГИН 500/20мг. 10 таблетки / TEMPALGIN

ТЕМПАЛГИН 500/20мг. 10 таблетки / TEMPALGIN

3,09лв.

Темпалгин е комбинирано лекарство, предназначено за лечение на болка от различен произход - зъбобол, менструални болки, главоболие и др. Активни съставки: метамизол натрий 500 mg, триацетонамин-4-толуенсулфонат 20 mg Допълнителни съставки...

ИБУПРОМ ФОРТЕ 12 таблетки 400мг. / IBUPROM FORTE

ИБУПРОМ ФОРТЕ 12 таблетки 400мг. / IBUPROM FORTE

7,20лв.

Таблетки за възрастни и деца над 12-годишна възраст. Съдържа максималната доза на активната съставка (400mg ибупрофен), достъпна без рецепта за бързо дейстие срещу болката. Препоръчва се при болка от различен произход: - главоболие (миг...

ПАРАБОЛ МАКС 400МГ 10 КАПСУЛУИ / PARABOL MAX

ПАРАБОЛ МАКС 400МГ 10 КАПСУЛУИ / PARABOL MAX

8,59лв.

ПОКАЗАНИЕ: Болкоуспокояващо за различен тип болка като: главоболие, менструална болка, зъбобол и температура. СЪСТАВ: в една таблетка Ибупрофен 400мг ДОЗИРОВКА: За възрастни на 12години и повече от една до три капсули на ден. Не приемайте повеч...

ИБУЛЕК 600МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

ИБУЛЕК 600МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

11,59лв.

Облекчаване на болката и намаляване на възпалението при ревматични заболявания, засягащи ставите, гръбначния стълб и тъканите около тях, отоци, свързани с травми и наранявания. Овладяване на лека до умерено силна болка при главоболие (вкл. мигрена), ...

ИБУЛЕК 400МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

ИБУЛЕК 400МГ САШЕТА 10 броя / IBULEC

9,99лв.

Нестероидно противовъзпалително средство, облекчаващо болката и понижаващо температурата. Действие:  Подходящ за симптоматично лечение на лека до умерено силна болка от различен произход като ревматични болки, болки в мускулите и ставите, ...

ФЕНОДЕКС 4 таблетки 25мг / FENODEX

ФЕНОДЕКС 4 таблетки 25мг / FENODEX

3,49лв.

Противопоказания: Болкоуспокояващо от групата на нестероидните противовъзпалителни лекарства (НСПВС). За лечение на лека до умерена болка като болка в мускулите, болезнена менструация (дисменорея), зъбобол. Ако след 3-4 дни не се чувстват...

ФЕНОДЕКС 30 таблетки 25мг / FENODEX

ФЕНОДЕКС 30 таблетки 25мг / FENODEX

13,99лв.

Противопоказания: Болкоуспокояващо от групата на нестероидните противовъзпалителни лекарства (НСПВС). За лечение на лека до умерена болка като болка в мускулите, болезнена менструация (дисменорея), зъбобол. Ако след 3-4 дни не се чувстват...

ФЕНОДЕКС 10 таблетки 25мг / FENODEX

ФЕНОДЕКС 10 таблетки 25мг / FENODEX

5,50лв.

Противопоказания: Болкоуспокояващо от групата на нестероидните противовъзпалителни лекарства (НСПВС). За лечение на лека до умерена болка като болка в мускулите, болезнена менструация (дисменорея), зъбобол. Ако след 3-4 дни не се чувстват...

ТЕМПАЛГИН 500МГ/20МГ 20 таблетки / TEMPALGIN

ТЕМПАЛГИН 500МГ/20МГ 20 таблетки / TEMPALGIN

5,19лв.

Темпалгин се използва за краткотрайно симптоматично лечение на слабо до умерено изразени болки при следните състояния: главоболие, зъбобол и стоматологични манипулации, миалгии (мускулни болки), невралгии, артралгии (ставни болки). Подходящ за: ...

ГРИПОФЕН С 10 САШЕТА 500МГ/25МГ/200МГ / GRIPOFEN C

ГРИПОФЕН С 10 САШЕТА 500МГ/25МГ/200МГ / GRIPOFEN C

8,39лв.

Бързо облекчава симптомите на грип и простуда. Ефективно повлиява висока температура, запушен и течащ нос, главоболие, отпадналост и мускулна болка. Не съдържа захар. Подходящ за приложени при възрастни и деца над 15 години. Състав: ...

КЕТОНАЛ 50МГ 20 капсули / KETONAL

КЕТОНАЛ 50МГ 20 капсули / KETONAL

10,49лв.

Кетонал 50 мг съдържа активното вещество кетопрофен лизинова сол. То принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства или НСПВС. Ketonal 50mg  се използва при юноши на възраст от 16 години или повече...

АЗПИЗАЛ 325мг 100 таблетки / AZPIZAL

АЗПИЗАЛ 325мг 100 таблетки / AZPIZAL

4,69лв.

Азпизал има обезболяващо, температуро-понижаващо противовъзпалително и противосъсирващо действие и спада към групата на производни на салициловата киселина. Азпизал е показан за: - временно облекчаване на слаби до умерени болки, свързани с п...

ФАРЕНЗИМ мента 20 таблетки / PHARENZYME

ФАРЕНЗИМ мента 20 таблетки / PHARENZYME

7,99лв.

ФАРЕНЗИМ МЕНТА е хранителна добавка a като таблетки за смучене с ментолов вкус за локално приложение. Съдържа лизозим, пиридоксин и папаин. Лизозим,известен също като N-ацетилмурамид гликанoхидролаза, е ензим с мощно бактериолитично действие.&nb...

ПАНАКТИВ суспензия 120мл./ PANACTIVE

ПАНАКТИВ суспензия 120мл./ PANACTIVE

6,80лв.

Активната съставка на ПАНАКТИВ е ибупрофен, който принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни лекарства (НСПВЛ). Лекарството има болкоуспокояващо, температуропонижаващо и противовъзпалително действие. Това лекарство е ...

ИБУПРОМ ОПТИМА суспензия 200мг/5мл. 100мл/ IBUPROM OPTIMA

ИБУПРОМ ОПТИМА суспензия 200мг/5мл. 100мл/ IBUPROM OPTIMA

8,49лв.

Какво представлява Ибупром Оптима и за какво се използва Съдържащият се в Ибупром Оптима ибупрофен принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Действието на тези лекарства включва модифициране на отговора на ...

ИБУПРОМ суспензия 100мг/5мл. 100мл./ IBUPROM

ИБУПРОМ суспензия 100мг/5мл. 100мл./ IBUPROM

5,99лв.

Какво представлява Ибупром и за какво се използва Съдържащият се в Ибупром ибупрофен принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Действието на тези лекарства включва модифициране на отговора на организма към ...

ДЕНТОКИНД ГЕЛ при никнене на зъби /DENTOKIND gel

ДЕНТОКИНД ГЕЛ при никнене на зъби /DENTOKIND gel

14,39лв.

Дентокинд / Dentokind гел успокоява венците при никнене на зъби при бебета и деца. Има приятен вкус и е лесен за нанасяне. Употребява се за масаж на венците при поникване на зъби при бебета и деца.  Локално действие: Обезбо...

БЛОКМАКС суспензия за деца 100м / BLOKMAX

БЛОКМАКС суспензия за деца 100м / BLOKMAX

6,19лв.

БлокМах за деца е лекарство отпускано без лекарско предписание. Състав: 5 мл (1 чаена лъжичка) суспензия съдържа 100 мг ибупрофен. Лекарствена форма Перорална суспензия със специфичен вкус и мирис на кайсия. Предназначение: Ибупрофе...

ОСАДЕНТ пилули 7,5гр., OSADENT

ОСАДЕНТ пилули 7,5гр., OSADENT

12,99лв.

Предназначение: Осадент пилули са хомеопатичен лекарствен продукт, който се използва за облекчаване оплакванията по време на растежа на първите зъби при кърмачета. Ефикасно и бързо облекчава болката и успокоява бебето. Продуктът е с добра по...

СОЛПАДЕИН 12 капсули, SOLPADEIN

СОЛПАДЕИН 12 капсули, SOLPADEIN

7,79лв.

СОЛПАДЕИН съдържа три активни съставки: парацетамол - аналгетик (успокоява болката) и антипиретик (понижава температурата), кодеин фосфат - аналгетик и кофеин, който засилва обезболяващото действие. СОЛПАДЕИН се препоръчва за бързо облекчаване на ...

СОЛПАДЕИН 24 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

СОЛПАДЕИН 24 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

14,79лв.

Предназначение Разтворимите таблетки СОЛПАДЕИН имат обезболяващо действие, с тяхна помощ успешно се овладяват температурни състояния. Действат успешно при простудни и вирусни заболявания. Препоръчвани са в случаи на болестни отклонения със слаба и...

СОЛПАДЕИН 12 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

СОЛПАДЕИН 12 ефервесцентни таблетки, SOLPADEIN

7,89лв.

Предназначение Разтворимите таблетки СОЛПАДЕИН имат обезболяващо действие, с тяхна помощ успешно се овладяват температурни състояния. Действат успешно при простудни и вирусни заболявания. Препоръчвани са в случаи на болестни отклонения със слаба и...

Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 420таблетки, DR. SCHUESSLER SALTS Calcium phosphoricum D6

Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 420таблетки, DR. SCHUESSLER SALTS Calcium phosphoricum D6

33,19лв.

Действие: Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 е подходяща при травми и счупвания за заздравяване на костите, тъй като подпомага минерализацията им. Подсилва растежа на костите в тялото при деца и подрастващи. Участва в изграждането на зъбите. ...

МИЛОРОФЕН 200мг. 10 таблетки, MILOROFEN

МИЛОРОФЕН 200мг. 10 таблетки, MILOROFEN

2,99лв.

МИЛОРОФЕН е ефективен лекарствен продукт за облекчаване на болката, намаляване на възпалението и понижаване на повишената температура. МИЛОРОФЕН съдържа ибупрофен, принадлежащ към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства ...

ПАРАЦЕТАМОЛ 500мг. 20 таблетки Софарма, PARACETAMOL

ПАРАЦЕТАМОЛ 500мг. 20 таблетки Софарма, PARACETAMOL

2,39лв.

Парацетамол Софарма таблетки съдържа активно вещество парацетамол, което притежава изразено болкоуспокояващо и температуропонижаващо действие. Парацетамол Софарма таблетки се използва за лечение на лека до средно изразена болка при главоболие, мигрен...

ЧАЙ ЛАЙКА ФИЛТЪР 1,5гр. ЕВЕЛИН 20бр.

ЧАЙ ЛАЙКА ФИЛТЪР 1,5гр. ЕВЕЛИН 20бр.

2,09лв.

ЧАЙ ФИЛТЪР ЛАЙКА * 20 Прилага се при възпаление на лигавицата на устата, венците, гърлото, при гастрити, зъбобол, за инхалации при простудни заболявания и други. Съдържа: цвят лайка Приложение: 1 пакетче от чая се запарва в 200-300 мл ...

ГАЛАПРО - ДЕНТАЛЕН ГЕЛ ЗА ДЕЦА С ПРОПОЛИС 30г.

ГАЛАПРО - ДЕНТАЛЕН ГЕЛ ЗА ДЕЦА С ПРОПОЛИС 30г.

4,39лв.

Галапро дентален гел с прополис за деца   Състав: 100 г съдържат: 20% пропиленгликолен разтвор на прополис 25 г, течен екстракт от лайка 1 г, етерично масло от мента 0,3 гр. Показания: Хигиена за здрави зъби и венци. Комбинаци...

ДОЛОРЕН 200мг. 10 таблетки

ДОЛОРЕН 200мг. 10 таблетки

4,39лв.

Какво представлява ДОЛОРЕН и за какво се използва   ДОЛОРЕН принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС), които действат като намаляват болката, възпалението и повишената температура. ДОЛОРЕН о...

ПАНСОРАЛ ЗА ПЪРВИ ЗЪБКИ 15МЛ, PANSORAL

ПАНСОРАЛ ЗА ПЪРВИ ЗЪБКИ 15МЛ, PANSORAL

9,69лв.

PANSORAL - Масажен гингивален гел за бебета   Предназначение: Гел за масаж на венците, специално разработен за употреба при появата първите зъбки на бебетата.   Начин на употреба: Поставете малко количество от гела на чист пръст...

МИГ - 400, 10 таблетки, MIG - 400

МИГ - 400, 10 таблетки, MIG - 400

4,79лв.

Какво представлява МИГ-400 и за какво се използва МИГ-400 е противовъзпалително и болкоуспокояващо лекарство (нестероидно противовъзпалително средство, НСПВС), с температуропонижаващи (антипиретични) свойства. Приложение на МИГ-400 Симптоматично...

ПАРАЦЕТАМОЛ 500 мг. 20 таблетки Адифарма, PARACETAMOL

ПАРАЦЕТАМОЛ 500 мг. 20 таблетки Адифарма, PARACETAMOL

2,29лв.

Парацетамол Адифарм е неопиатен болкоуспокояващ и температуропонижаващ лекарствен продукт. Той има по-силно въздействие върху централната нервна система и по-слабо върху периферната, с което се обяснява по-слабото противовъзпалително действие в сравн...

КАМИЛИЯ Хомеопатичен разтвор при смущения свързани с никнене на зъби при кърмачета 10 еднодозови опаковки БОАРОН

КАМИЛИЯ Хомеопатичен разтвор при смущения свързани с никнене на зъби при кърмачета 10 еднодозови опаковки БОАРОН

10,59лв.

Показания:   Хомеопатичен лекарствен продукт, традиционно използван при смущения свързани с поникване на зъбите при кърмачета.   Дозировка:   Перорално приложение.   Да се приема съдържанието на 1 еднодозов...

ДЕНТОКИНД  при никнене на зъбки 150 хомеопатични таблетки, DENTOKIND

ДЕНТОКИНД при никнене на зъбки 150 хомеопатични таблетки, DENTOKIND

13,59лв.

Състав: 1 таблетка съдържа: Лекарствени вещества:Belladonna trit. D6 15 mg, Chamomilla trit. D6 15 mg, Ferrum phosphoricum trit. D6 15 mg, Hepar sulfuris trit. D12 15 mg, Pulsatilla trit. D6 15 mg Помощни вещества:Микрокристална целулоза, та...

Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 200таблетки, DR. SCHUESSLER SALTS Calcium phosphoricum D6

Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 200таблетки, DR. SCHUESSLER SALTS Calcium phosphoricum D6

20,09лв.

Действие: Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 е подходяща при травми и счупвания за заздравяване на костите, тъй като подпомага минерализацията им. Подсилва растежа на костите в тялото при деца и подрастващи. Участва в изграждането на зъбите. ...

КАЛГЕЛ гел при никнене на зъбки 10 гр., CALGEL gel

КАЛГЕЛ гел при никнене на зъбки 10 гр., CALGEL gel

8,69лв.

Приложение: CALGEL се прилага при кърмачета в периода на никнене на зъбки. CALGEL бързо облекчава болката, предизвикана от поникването на зъбки и успокоява венеца. CALGEL притежава и антисептично действие.   Състав: CALGEL е гел за в...

ДЕНТИНОКС гел при никнене на зъби 10 гр., DENTINOX gel

ДЕНТИНОКС гел при никнене на зъби 10 гр., DENTINOX gel

7,79лв.

Приложение: ДЕНТИНОКС гел се прилага за облекчаване на болката и възпалението в периода на никнене на млечните зъби.   Състав: 1 g съдържа лекарствени вещества: Matricariae tincture 150.0 mg ...

Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 80таблетки, DR. SCHUESSLER SALTS Calcium phosphoricum D6

Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 80таблетки, DR. SCHUESSLER SALTS Calcium phosphoricum D6

11,39лв.

Действие: Шуслерова сол № 2 Калциум фосфорикум D6 е подходяща при травми и счупвания за заздравяване на костите, тъй като подпомага минерализацията им. Подсилва растежа на костите в тялото при деца и подрастващи. Участва в изграждането на зъбите. ...

Показани от 1 до 37 общо 37 (1 страници)

Най-нови